Naturalis Maqui Berry 100 g

Naturalis Maqui Berry 100 g

  • Značka: Naturalis
  • Balení: 100 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 373 Kč

Maqui Berry je skvělým potravinovým doplňkem pro posílení celkové odolnosti organismu. Pomáhá lépe se vyrovnat s civilizačními chorobami a mírní potřebu nadměrné konzumace jídla i sladkostí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Prášek z Maqui Berry Naturalis je skvělým potravinovým doplňkem pro posílení celkové odolnosti organismu vůči stresu i fyzicky náročným situacím. Pravidelné užívání pomáhá lépe se vyrovnat s civilizačními chorobami, zlepšuje zdraví pokožky a mírní potřebu nadměrné konzumace jídla i sladkostí.

Bobule tropické palmy maqui jsou podobné našim borůvkám, posilují celý organismus vůči onemocněním i únavě a stresu. Dodávají tělu energii a vitalitu díky vysokému obsahu antioxidantů, vitaminů a vlákniny. Maqui obsahuje množství vitaminu skupiny B a také vitamin C a vápník a železo, podporuje odolnost vůči psychické i fyzické zátěži, mírní dopady stresu i civilizačních chorob. Maqui je vhodným potravinovým doplňkem při zvýšené hladině krevního cukru.

Prášek z maqui zažene malý hlad díky obsahu rostlinné vlákniny. Pomůže vám tak nejenom s přejídáním, ale i chutí na sladké, je tak vhodným doplňkem při redukčních dietách. Také podporuje detoxikaci organismu, vyplavuje z těla škodlivé látky a posiluje jej vůči stresu i nemocem. Konzumace také zlepšuje celkový stav pokožky, podporuje její regeneraci a působí proti ekzémům, plísním a dalším kožním onemocněním.

Prášek maqui je skvělým doplňkem stravy pro ty, kdo chtějí posílit imunitu, pročistit organismus a získat více energie. Pozitivně ovlivňuje fyzickou a duševní výkonnost, odolnost vůči stresu a civilizačním chorobám.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1 lžičku 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mrazem sušený plod maqui berry v prášku (100 %)

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, redukce váhy, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Moringa 100 g

Moringa obsahuje kvalitní rozemleté listy této superpotraviny bohaté na množství vitaminů a bílkoviny. Pomáhá harmonizovat zažívání a podporuje zdraví celého zažívacího traktu i vylučovacího traktu.