Naturalis Maqui Berry 100 g

Naturalis Maqui Berry 100 g

Značka: Naturalis
Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Maqui Berry je chutným doplňkem stravy s vysokým obsahem železa a vitaminů B a C. Díky šetrnému zpracování si zachovává vysoký podíl živin i příjemnou chuť.

Popis produktu
Z blogu10
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Prášek z Maqui Berry Naturalis je skvělým a chutným doplňkem stravy. Bobule maqui jsou ihned po sklizni usušeny mrazem a rozemlety na jemný prášek, takže si zachovávají maximální možný podíl živin.

Bobule tropické palmy maqui jsou podobné našim borůvkám. Obsahují množství vitaminu skupiny B a také vitamin C a vápník a železo. Prášek z maqui zažene malý hlad díky obsahu rostlinné vlákniny. Pomůže vám tak poradit si nejenom s přejídáním, ale i chutí na sladké.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1 lžičku 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění: Doplněk stravy není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Český prodejce Naturalis nabízí ve svém sortimentu oblíbené superpotraviny, které patří mezi ty nejkvalitnější na trhu. Mají výjimečné výživové vlastnosti a mohou se pyšnit výbornou vstřebatelností.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Imunita

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Z blogu10

Abeceda pro lepší imunitu

Borůvky

Co jíst, abyste měli krásné zdravé vlasy

Co jíst, abyste měly dostatek mateřského mléka?

Fenomén: Civilizační choroby

Maqui berry vám dodají nejen vitamin C

Maqui: nadupané borůvky

Proč jsou superpotraviny super

Proč potřebujeme vitamíny a jak se v nich vyznat

Proč potřebujeme železo?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: