Cigale BIO Marseillské hypoalergenní koupelové mýdlo 100 g

Cigale BIO Marseillské hypoalergenní koupelové mýdlo 100 g

  • Bez DPH 70 Kč

Marseillské hypoalergenní koupelové mýdlo je vyrobeno podle tradiční a starověké originální receptury na Marseillské mýdlo. Je vhodné na mytí rukou i celého těla.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Máte rádi Francii? Středomořské Marseille, plantáže levandule a neodolatelnou vůni šumícího moře? Marseillské hypoalergenní koupelové mýdlo Cigale BIO je vyrobeno podle tradiční a starověké originální receptury na Marseillské mýdlo. Přenese vás na písečnou pláž a ukáže vám svou jemnou povahu plnou slunce, písku a jemného vánku.

Mýdlo je vhodné na mytí rukou i celého těla. Vemte si ho do sprchy nebo si dopřejte dlouhou koupel, postavte si ho vedle umyvadla pro časté použití. Mýdlo neobsahuje konzervanty, ropné deriváty, umělé parfémy ani barviva, jeho složení minimalizuje vznik alergických reakcí.

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo má velmi jednoduché složení a neutrální vůní tak, aby vyhovovalo i té nejcitlivější pleti. Je hypoalergenní a nedráždí pokožku. Pokud si chcete dopřát smyslnější zážitek tradičních vůní letní Francie, vyzkoušejte některé z parfémovaných mýdel Cigale Bio. Na výběr je mýdlo s levandulovým olejem, s citronovým olejem nebo s esenciální olejem z pomeranče.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Palmate1), Sodium Cocoate1), Aqua, Glycerin1), Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetane

1) Organic agriculture

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, bez SLS a SLES, vhodné pro vegany

Výrobce: SAVONNERIE DE L’ATLANTIQUE, ZI, 1 rue des Chevaliers, 44400 Rezé Francie, tel: (33) 02 40 13 50 50 , www.savon-atlantique.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nic moc / Daniela 18. 9. 2017 21:59

Mýdlo tedy nic moc, obyčejné... nevím, co je na něm tak drahého. Navíc obsahuje látku získanou z palmového oleje a značka nemá cretifikát HCS ani Vegan. Už nekoupím.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?