Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Cigale BIO Marseillské hypoalergenní koupelové mýdlo 100 g

Cigale BIO Marseillské hypoalergenní koupelové mýdlo 100 g

Značka: Cigale BIO
Certifikáty: Ecocert
Certifikát Ecocert
Balení:
85
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Marseillské hypoalergenní koupelové mýdlo je vyrobeno podle tradiční a starověké originální receptury na Marseillské mýdlo. Je vhodné na mytí rukou i celého těla.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Máte rádi Francii? Středomořské Marseille, plantáže levandule a neodolatelnou vůni šumícího moře? Marseillské hypoalergenní koupelové mýdlo Cigale BIO je vyrobeno podle tradiční a starověké originální receptury na Marseillské mýdlo. Přenese vás na písečnou pláž a ukáže vám svou jemnou povahu plnou slunce, písku a jemného vánku.

Mýdlo je vhodné na mytí rukou i celého těla. Vemte si ho do sprchy nebo si dopřejte dlouhou koupel, postavte si ho vedle umyvadla pro časté použití. Mýdlo neobsahuje konzervanty, ropné deriváty, umělé parfémy ani barviva, jeho složení minimalizuje vznik alergických reakcí.

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo má velmi jednoduché složení a neutrální vůní tak, aby vyhovovalo i té nejcitlivější pleti. Je hypoalergenní a nedráždí pokožku. Pokud si chcete dopřát smyslnější zážitek tradičních vůní letní Francie, vyzkoušejte některé z parfémovaných mýdel Cigale Bio. Na výběr je mýdlo s levandulovým olejem, s citronovým olejem nebo s esenciální olejem z pomeranče.

Výrobce: SAVONNERIE DE L’ATLANTIQUE, ZI, 1 rue des Chevaliers , 44400, Rezé, Francie , tel: (33) 02 40 13 50 50

Z blogu (2)

Klasika v přírodním kabátě - přírodní tuhá mýdla

První krok? Kupte mýdlo!

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Hypoalergenní ale trochu dráždí / Ivana 22. 8. 2019 16:46

Toto mýdlo jsem zakoupila protože je vyrobeno z přírodních látek. Mám problém, že mi všechny mýdla extrémně vysušují ruce, ale toto mýdlo i když je hypoaleregenní mi taky trochu vysušovalo. Opravdu hypoaleregnní bych řekla, že je spíš KNOSSOS MÝDLO TUHÉ OLIVOVÉ, OLIVOVÉ LISTY 100 G. Toto kupuji pro přítele, ten mi to zelené ofrflává, a toto aspoň nezapácha jak Palmolajf z marketu..

Nic moc / Daniela 18. 9. 2017 21:59

Mýdlo tedy nic moc, obyčejné... nevím, co je na něm tak drahého. Navíc obsahuje látku získanou z palmového oleje a značka nemá cretifikát HCS ani Vegan. Už nekoupím.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?