Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Nobilis Tilia Máta citronová 10 ml

Nobilis Tilia Máta citronová 10 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
194
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Éterický olej z máty citronové přináší okamžité osvěžení pro tělo i mysl. Ulevuje od bolestí, zmírňuje podráždění a má příznivý vliv na podporu funkce trávicího systému.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(11)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Nobilis Tilia Máta citronová je čistý éterický olej bez přidaných syntetických ingrediencí v lékopisné kvalitě, jenž má komplexní vliv na psychickou i fyzickou stránku organismu. Máta citronová se rodu Mentha svými účinky velmi vymyká a je nejblíže příbuzná levanduli pravé.

Pronikavá vůně máty citronové s intenzivními citrusovými tóny přináší okamžité osvěžení pro tělo a mysl. Díky svým chladivým účinkům ihned ulevuje od bolesti a je vhodná ve formě obkladů například při bolestech zubů. Účinně zmírňuje jakékoliv podráždění a zbavuje nadměrného svědění.

Éterický olej z máty citronové má příznivý vliv také na funkci trávicího systému, pomáhá při žaludeční nevolnosti a efektivně mírní bolestivé křeče. Tiší bolest při žlučových kamenech a podporuje vylučování žluči. Zároveň má mírné afrodiziakální účinky.

Instantní osvěžení

Éterický olej z máty citronové je z druhů máty nejvíce odlišný od ostatních zástupců rodu Mentha. Máta citronová se nejvíce podobá levanduli pravé a překvapí vás svými účinky. Intenzivní citrusová vůně máty citronové vám přinese okamžité osvěžení, pomáhá při chronické únavě, vyčerpání a podporuje zdravou koncentraci. Jedná se tak o vůni vhodnou nejen domů, ale i do kanceláře.

Rychlé zklidnění

Máta citronová rovněž pomáhá od bolestí všeho druhu. Je oblíbená při bolestech pohybového aparátu a lze ji rovněž použít ve formě ulevujících obkladů, například při bolestech hlavy či zubů. Máta citronová rychle osvěžuje a zklidňuje a má chladivé účinky, proto zmírňuje podráždění a zarudnutí pokožky a zbavuje nepříjemného svědění.

Pro zdravé trávení

Éterický olej z máty citronové podporuje správnou funkci trávicího systému a ulevuje od celé řady obtíží. Pomáhá při žaludeční nevolnosti a je vhodný rovněž pro nevolnosti při cestování. Zmírňuje bolesti, uvolňuje křeče a pomáhá při nadýmání. Podporuje vylučování žluči, pomáhá při žlučových kamenech a stimuluje produkci trávicích enzymů.

Magické umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do sedmi let věku. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: astma, bodnutí hmyzem, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, stres a úzkost, žaludeční problémy

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Mentha Citrata Oil

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Mentha Citrata Oil
Z blogu (11)

14 rad pro bezpečné používání éterických olejů

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Jak přestat kouřit pomocí esenciálních olejů

Jak se zbavit chrápání

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Máta

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Mentha Citrata Oil

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Mentha Citrata Oil