Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Chaudhary Biosys Máta levandulová, citrata 10 ml

Chaudhary Biosys Máta levandulová, citrata 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Rostlinná silice z máty levandulové má tišící a chladivé účinky na organismus. Pomáhá přinést uvolnění při fyzickém či duševním vyčerpání a zároveň působí protizánětlivě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chaudhary Biosys Máta levandulová je také někdy nazývána máta bergamotová. Tento esenciální olej je vyráběn z jednoho z mnoha druhů máty, jenž je pěstován v Nepálu a Indii. Je stálou součástí lidového léčitelství a svou vůní je více podobný levanduli než mátě tak, jak ji známe.

Máta levandulová má chladivé a tišící účinky pro tělo. Je citově povznášející, avšak zároveň má uklidňující vliv na nervovou soustavu. Její použití je nesmírně vhodné zejména v období zvýšeného stresu a duševního či tělesného vyčerpání, kdy napomáhá obnovit síly a dodat energii.

Éterický olej z máty levandulové působí také protizánětlivě a je používán při běžných respiračních infekcích, jako je rýma či chřipka. Mimo jiné účinně uvolňuje svalové stahy a působí proti křečím. Je vhodný při poruchách spánku a pomáhá předcházet depresím.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.

Aromaterapeutické účinky: astma, bodnutí hmyzem, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, stres a úzkost, žaludeční problémy

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mentha Citrata Oil

Možné alergeny: Mentha Citrata Oil

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Nenašli jste to pravé? Co tohle?