Nástroje Zdraví Mateří kašička bio, kapsle

Nástroje Zdraví Mateří kašička bio, kapsle

  • Bez DPH 296 Kč

Díky složení plnému vitaminů a minerálů je mateří kašička výborná pro posílení imunity, pomáhá lépe zvládat stres a náročné situace a také mimo jiné zlepšuje zdraví pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mateří kašička je po staletí používána pro své léčebné účinky. Díky složení plnému vitaminů a minerálů je mateří kašička výborná pro posílení imunity, pomáhá lépe zvládat stres a náročné situace a také mimo jiné zlepšuje zdraví pleti, vlasů a nehtů.

Mateří kašička je včelí produkt určený k výživě larev a včelích matek. Je bohatá na vitamíny, zvláště skupiny B, minerály, esenciální aminokyseliny, nukleové kyseliny a další důležité látky.

Mateří kašička má řadu pozitivních účinků na lidský organismus. Mateří kašička obsahuje látky podobné ženským pohlavním hormonům a díky tomu příznivě ovlivňuje oblasti spojené s hormonální rovnováhou: menstruační cyklus, plodnost, sexuální vitalitu a potíže v období menopauzy.

Užívání mateří kašičky také pomáhá lépe zvládat zátěžové situace, působí proti vytrvalým bolestem hlavy a migrénám. Rovněž snižuje cholesterol a krevní tlak.

Dávkování: Děti od 3 let věku a dospělí užívají 1 kapsli dvakrát denně.

Upozornění: U osob s alergií na včelí produkty může doplněk vyvolat nežádoucí reakce.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Včelí mateří kašička a pyl, Lyofilizovaná forma, Rostlinné kapsle

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, hojení ran a spálenin, kožní problémy, posílení imunity, problematická pleť, stres, vlasy a nehty, vysoký krevní tlak, zdravá ústní dutina

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?