Nástroje Zdraví Mateří kašička bio, kapsle

Nástroje Zdraví Mateří kašička bio, kapsle

Skladem > 10 ks

Spojení mateří kašičky a včelího pylu představuje bohatý zdroj vitaminů, napomáhá přirozené obranyschopnosti organismu a působí příznivě na ženské tělo v období menopauzy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mateří kašička je nejen oblíbenou surovinou do pečující pleťové kosmetiky. Setkáme se s ní také v doplňcích stravy. Ve spojení s včelím pylem představuje bohatý zdroj vitaminů a aminokyselin. Kapsle s mateří kašičkou představují výborný doplněk stravy pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu.

V mateří kašičce, stejně jako ve včelím pylu, najdeme množství vitaminů skupiny B (B2, B5 či B6), vitamin E, biotin či kyselinu listovou. Je ale také zdrojem aminokyselin, sacharidů a lehce stravitelných bílkovin. Z minerálních látek obsahuje například železo, draslík nebo sodík. Včelí pyl je vhodný užívat během menopauzy, pro posílení psychické vitality i celkové odolnosti organismu. Přispívá také ke správné činnosti kardiovaskulárního systému, ale i trávení a zažívání a v kombinaci s mateří kašičkou působí jako antioxidant.

Dávkování: Děti od 3 let věku a dospělí užívají 1 kapsli dvakrát denně.

Upozornění: U osob s alergií na včelí produkty může doplněk vyvolat nežádoucí reakce. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?