Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nástroje Zdraví Mateří kašička bio, kapsle

Nástroje Zdraví Mateří kašička bio, kapsle

Spojení mateří kašičky a včelího pylu představuje bohatý zdroj vitaminů, napomáhá přirozené obranyschopnosti organismu a působí příznivě na ženský organismus v období klimakteria.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mateří kašička je nejen oblíbenou surovinou do pečující pleťové kosmetiky, ale setkáme se s ní také v doplňcích stravy. Ve spojení s včelím pylem představuje bohatý zdroj vitaminů a aminokyselin. Kapsle s mateří kašičkou představují výborný doplněk stravy pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu.

V mateří kašičce, stejně jako ve včelím pylu, najdeme množství vitaminů skupiny B (B2, B5 či B6), vitamin E, biotin či kyselinu listovou, která se podílí na normálním vývoji lidského plodu. Vitamin E udržuje normální stav pokožky a vlasů a vitaminy skupiny B jsou prospěšné pro udržení normální psychické kondice. Mateří kašička je také zdrojem aminokyselin, sacharidů a lehce stravitelných bílkovin. Z minerálních látek obsahuje například železo, draslík nebo sodík.

Právě obsažené železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Podporuje přenos kyslíku v těle, normální obranyschopnost, příznivě ovlivňuje udržení tělesné energie a taktéž se podílí na procesu dělení buněk. Draslík přispívá k normální nervosvalové činnosti a příznivě ovlivňuje udržení normálního krevního tlaku.

Dávkování: Děti od 3 let věku a dospělí užívají 1 kapsli dvakrát denně.

Upozornění: U osob s alergií na včelí produkty může doplněk vyvolat nežádoucí reakce. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Vitalita

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?