Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

ZAO Matná rtěnka 469 Nude Rose

ZAO Matná rtěnka 469 Nude Rose

Skladem 3 - 5 ks

Náplň matné rtěnky v tlumeném růžovém odstínu. Tato barva je ideální pro každodenní líčení a udrží rty komfortně vláčné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Matná rtěnka 469 Nude Rose zvýrazní přirozenou barvu vašich rtů, aniž by působila příliš intenzivně. Je tedy skvělou volbou pro každodenní líčení a díky matné struktuře má dlouhotrvající výdrž a není ji nutné tak často obnovovat. Náplň jen vložíte do původního obalu.

Matné rtěnky jsou hitem posledních několika málo let a vystřídaly klasické krémové lesklé rtěnky. Rtěnky v matu působí velmi přirozeně a elegantně. Rtěnky ZAO právě tento sofistikovaný vzhled nabízejí, avšak zároveň nezpůsobují nežádoucí vysušování rtů.

Matné rtěnky ZAO obsahují množství přírodních ingrediencí, které poskytnou rtům šetrnou péči. Bambucké máslo zaručí hedvábně jemnou konzistenci a zároveň pokožku rtů do hloubky vyživuje. Spolu s olivovým olejem a kakaovým máslem zajistí celodenní komfort při nošení.

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty. Před nanesením rtěnky je vhodné použít konturovací tužku.

Barva: růžová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?