Saloos Meditace 5 ml

Saloos Meditace 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 83 Kč

Směs éterických olejů vysoké kvality, která prohloubí vaši relaxaci. Exotické tóny ylang-ylangu, yzopu a santalu harmonizují tělo i mysl a mají dokonalý regenerační účinek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Meditace je směs přírodní esenciálních olejů, jenž byla vytvořena tak, aby jednotlivé esence fungovaly v souladu a vzájemně podporovaly své účinky. Tato jedinečná vonná kompozice má silný relaxační potenciál a je skvělým doplňkem pro vaše každodenní chvíle odpočinku.

Jak už název vypovídá, tato variace vonných esencí je vhodná pro meditaci a podporuje harmonizaci duše i těla. Podporuje psychické i fyzické uvolnění a je skvělým pomocníkem v období zvýšeného duševního vypětí či stresu. Příjemně provoní vaši domácnost a dodá jí uklidňující atmosféru.

Směs Meditace obsahuje exotické tóny yzopu a ylang-ylangu, jenž působí velice smyslně a revitalizačně. Spolu s kořeněným santalem a svěžím citronem tak tvoří úchvatnou kompozici, která je velice povznášející.

Stvořena pro chvíle relaxace

Název této vonné směsi éterických olejů mluví sama za sebe - je přímo určená pro vaše chvíle odpočinku, kdy se chcete skutečně odpoutat od shonu a starostí všedního dne a nechat svou mysl jen volně plynout. Vonná variace Meditace působí velmi uklidňujícím dojmem a je vhodná pro všechny, kdo procházejí zvýšenou tělesnou a fyzickou zátěží a potřebují jen na chvíli "vypnout".

Potrava pro vaši duši

Meditace je jedním z nejlepších způsobů, jak si nejen co nejlépe odpočinout, ale zároveň vám pomůže opět navázat spojení se sebou sama. Právě aromaterapeutické esence vám pomohou dostat se do stavu mysli, kdy přichází opravdové uvolnění a znavená mysl nabírá potřebné síly. Kořeněné tóny yzopu a nasládlého ylang-ylangu vás snadno provedou tímto procesem.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně této relaxační vonné směsi jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a přenesou vaši mysl na klidné místo. Díky směsi Meditace tak konečně poznáte stav povznesené mysli a budete se opět cítit sami sebou.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů

Možné alergeny: Směs esenciálních olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?