Medikomed Meduňka 10 ml

Medikomed Meduňka 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 75 Kč

Medikomed Meduňka je čistý rostlinný extrakt bez přidaných syntetických ingrediencí s komplexním účinkem na lidský organismus. Aroma meduňky je velice vyhledávané a probudí všechny vaše smysly díky jemným citrusovým a bylinným tónům, jež dodají vašemu domovu atmosféru svěžesti a čistoty.

Meduňkový éterický olej má silné účinky na psychiku, pomáhá totiž odstranit negativní pocity. Zmírňuje melancholii a smutek a dodává sílu pro překonání závisti či žárlivosti. Harmonizuje emocionální systém a zvyšuje schopnost osvojovat si a pamatovat si informace.

Meduňka má celkový zklidňující vliv, zmírňuje psychické i tělesné napětí. Neutralizuje dopad stresu na organismus a podporuje relaxaci. Pomáhá při nespavosti a poruchách koncentrace. Je s oblibou využívána také jako doplněk k saunování.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?