Organic India Memory, kapsle, bio 60 ks

Organic India Memory, kapsle, bio 60 ks

Kapsle obsahují kombinaci gotu koly a bakopy. Tyto dvě bylinky mají příznivě účinky na koncentraci a paměť a přispívají k psychické odolnosti v zátěžových situacích.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle Memory od Organic India obsahují tradiční kombinaci dvou bylinek, a to gotu koly a bakopy, které se v ájurvédě používají pro posílení nervového systému. Jsou vhodné při přebytku energie vata a nedostatku pitty a kaphy. Kapsle jsou vhodné i pto vegany.

V doplňky stravy Memory najdete dvě indické bylinky, a sice gotu kolu a bakopu. Kombinace gotukoly neboli pupečníku asijského a bakopy má příznivé účinky na kognitivní funkce. Napomáhá koncentraci, podporuje paměť, a navíc pozitivně ovlivňuje psychickou odolnost v zátěžových situacích.

Bakopa navíc obsahuje látky chránící buňky těla před vlivem oxidačního stresu. Gotu kola pak kromě příznivého vlivu na paměť nabízí i pozitivní účinky na celý kardiovaskulární systém, napomáhá ulevovat od pocitu těžkých nohou a přispívá k normální obranyschopnosti organismu.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně spolu s jídlem a zapijte vodou.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Psychika

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat , Lucknow, Indie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?