Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Soft 1 ks

Yuuki Menstruační kalíšek 2 (větší) Soft 1 ks

  • Značka: Yuuki
  • Balení: 1 ks
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 322 Kč

Měkký menstruační kalíšek Yuuki Soft ve větší velikosti 2 je vhodný pro starší ženy a ženy po porodu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Foto je ilustrační, došlo ke změně obalu.

Měkký menstruační kalíšek Yuuki Soft ve větší velikosti 2 je vhodný pro starší ženy a ženy po porodu. Kalíšek je vyroben z odolného, ale zároveň měkkého antibakteriálního lékařského silikonu, jeho použití je bezpečné a mnohem pohodlnější, než užití klasických hygienických potřeb.

Menstruační kalíšek Yuuki je vhodnou alternativou k běžným hygienickým potřebám. Je hygieničtější, levnější a v neposlední řadě také ekologičtější. Díky antibakteriální úpravě brání kalíšek množení bakterií v pochvě a tím eliminuje výskyt mykóz či jiných gynekologických potíží během menstruace. Manipulace s kalíškem je jednoduchá a pohodlná, nedostanete se do přímého styku s krví, jako se se to stává například u tamponů.

Kalíšek Yuuki Soft je vyroben z měkkého lékařského silikonu vhodného pro ženy se zvýšenou citlivostí, kterým dělá problém například zavedení tamponu. Velikost 2 je určena pro ženy starší 28 let a také pro ty, které rodily přirozenou cestou. Kalíšek má obsah 37 mililitrů, průměr 47 milimetrů a délku včetně stopky 75 milimetrů. Jakmile se naučíte s kalíškem manipulovat, lze stopku zkrátit či ji úplně ustřihnout. 

S menstruačním kalíškem nejen ušetříte svou peněženku i životní prostředí, ale také zažijete dosud nepoznané pohodlí během menstruace. Správně zavedený kalíšek není v těle vůbec cítit, takže můžete bez omezení vykonávat své oblíbené aktivity a nemusíte se obávat protečení či jiných nepříjemností. Kromě pohodlí je kalíšek i výhodnou investicí, neboť při správném používání vydrží sloužit téměř 10 let.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4- 5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lékařský silikon

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Yuuki - BETA obchodní společnost, s.r.o., Křižanská 1, 460 10 Liberec Česká republika, www.yuuki.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dobrý / Jana 12. 4. 2014 20:34

Mestruační kalíšek není špatný. Rozhodně lepší než tampon. Zase, že by byl tak úžasný, že bych používala jen kalíšek, to určitě není. Neumím si to představit měnit ho na veřejných záchodech či v práci. Je to dobrý mít, když je člověk v klidu doma nebo na dovolené a použít ho na koupání místo tamponu.

larakop / lara 3. 10. 2014 13:14

Menstruační kalíšek bych za nic jiného neměnila,jsem s ním spokojená..Na veřejných záchodech postačí butala s vodou a když jí nemám postačí i vlhčené ubrousky :-)..Jsem maximálně spokojená a nemusím přemýšlet že si mám koupit tampony či vložky..

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?