FemmyCycle Menstruační kalíšek L 1 ks

FemmyCycle Menstruační kalíšek L 1 ks

  • Značka: FemmyCycle
  • Balení: 1 ks
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 979 Kč

Menstruační kalíšek ve větší velikosti L je pohodlnou a ekologickou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám. Velký kalíšek je vhodný pro dospělé ženy a pro ty, které rodily přirozenou cestou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Menstruační kalíšek FemmyCycle L je pohodlnou a zároveň i ekologickou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám pro dospělé ženy a pro ty, které rodily přirozenou cestou. Bude vyhovovat i zralým ženám se silnou menstruací.

Menstruační kalíšek FemmyCycle je vyroben z extra měkkého a tenkého lékařského silikonu, který se velmi snadno opotřebuje. Díky tomu výrobce doporučuje kalíšek používat rok až dva, což je oproti jiným kalíškům výrazně méně. Ale i přesto je FemmyCycle ekologičtější a ekonomičtější, než klasické vložky a tampony. Oproti jiným kalíškům má FemmyCycle v horní části víčko, které poskytuje spolehlivou ochranu proti protečení krve.

Použitý silikon je nejen že měkký, pohodlný a snadno se s ním manipuluje, ale také má antibakteriální vlastnosti, které brání přemnožení bakterií v pochvě a tím pádem pomáhají předcházet často se opakujícím gynekologickým potížím.

Při správném zavedení kalíšek spolehlivě přilne k poševní stěně a zachytává menstruační krev až po dobu 12 hodin. Kalíšek dokáže najednou zachytit až 27 mililitrů krve. Díky této velikosti jej může většina žen bez obav vylévat po 10-12 hodinách a nemusí se bát protečení. Během menstruace totiž z těla odchází zhruba 30-45 mililitrů krve, které FemmyCycle bez problémů pojme.

Použití: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou. Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjměte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Pokud máte nízko položený děložní čípek, mohou nastat komplikace s používáním a správným zavedením menstruačního kalíšku FemmyCycle. Pro správné a pohodlné použití je třeba, aby vzdálenost mezi poševním vchodem a čípkem byla alespoň 5 centimetrů. Pokud si tímto nejste jista, před koupí FemmyCycle se nejdříve poraďte se svým gynekologem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lékařský silikon

Konzistence: pevná

Obal: látkový, plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: FemCap, Inc, 14058 Mira Montana Drive, 92014 Del Mar, CA Spojené Státy Americké, tel: 858-481-8837, http://femcap.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?