Masmi Menstruační kalíšek Organic Care vel. S 1 ks

Masmi Menstruační kalíšek Organic Care vel. S 1 ks

Značka: Masmi
Certifikáty: VEGAN, ICEA
Certifikát VEGAN
Balení:
620
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Menstruační kalíšek je perfektní alternatiovu tamponů a vložek. Je velmi pohodlý a hypoalergenní. Velikost S je vhodná pro dívky mladší 18 let, které neprovozují pravidelně pohlavní styk.

Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Menstruační kalíšek Masmi Organic Care ve velikosti S je vhodný pro dívky mladší 18 let, které neprovozují pravidelně pohlavní styk. Kalíšek je vyroben z odolného, ale zároveň příjemného vědecky testovaného TPE (termoplastický kaučuk), jeho použití je bezpečné a mnohem pohodlnější, než užití klasických hygienických potřeb.

Menstruační kalíšek Masmi je vhodnou alternativou k běžným hygienickým potřebám. Je hygieničtější, levnější, hypoalergenní a v neposlední řadě také ekologičtější. Neobsahuje silikon, latex, BPA (bisfenol A) ani ftaláty.

Každé balení obsahuje 1 ks menstruační kalíšek + 1 ks bavlněný sáček + 1 ks informační leták. Objem: 17 ml, průměr: 40 mm, délka: 62 mm.

Zvláštní znaky menstruačního kalíšku Masmi:

- přísavné otvory kuželovitého tvaru (omezují protékání a narušují vakuum kolem kalíšku, což usnadňuje jeho vyjímaní a čištění),

- dno kalíšku s plastickým povrchem,

- rukojeť určená pro vyjímání kalíšku - speciálně tvarovaná pro jednoduché uchopení,

- zaoblené okraje pro snadnější aplikaci a vyjmutí kalíšku.

Masmi Natural Cotton je značkou ženských hygienických potřeb vyrobených z čistých bavlněných vláken. Veškeré produkty jsou certifikovány certifikáty ICEA a GOTS a byly osvědčeny v testech jako hypoalergenní.

Použití: Viz informační leták.

Tip: Ochrana až po dobu 12h: vyprázdněný kalíšek vydrží až 12 hodin

Výrobky značky Masmi předchází při používání podráždění sliznic a pokožky, a přispívají tak k celkovému zdraví organismu. Zároveň svým přírodním složením prospívají přírodě, jsou přirozeně rozložitelné a ekologické a zásadně neovlivňují naše životní prostředí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Zimní výprodej, Dny BiOOO, BiOOO dny až - 70 %

Výrobce: MASMI Natural Cotton, Niederfladnitz 139 , 2081, Niederfladnitz, Rakousko

Z blogu1

Menstruační kalíšek jako ekologická varianta při menstruaci

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?