Weleda Měsíčkový dětský šampon 200 ml

Weleda Měsíčkový dětský šampon 200 ml

Dětský měsíčkový šampon je univerzálním pomocníkem v péči o dětskou pokožku i vlásky. Díky jemnému krémovému složení má šampon multifunkční využití.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dětský měsíčkový šampon Weleda je univerzálním pomocníkem v péči o dětskou pokožku i vlásky. Díky jemnému krémovému složení má šampon multifunkční využití, pečuje a zklidňuje pokožku celého těla i vlasovou pokožku, kterou chrání před vznikem seboroické dermatitidy.

Jemná hutná pěna je plná výtažků z měsíčku lékařského, který má výborné zklidňující, zjemňující a protizánětlivé účinky. Zklidňuje tak pokožku podrážděnou plenkami a chrání ji před vznikem zánětů.

Obsažené výživné oleje z mandlí a sezamu dětskou pokožku vyživují a chrání ji před nadměrným vysoušením. Kvalitní složení s rostlinnými tenzidy vytvoří bohatou pěnu, která je ale jemná a neštípe v očích. Koupel si tak se svým dětátkem můžete užít bez slz.

Jemný šampon

Dětský měsíčkový Weleda je speciálně určený pro vlasy a vlasovou pokožku těch nejmenších, která je velice citlivá a snadno náchylná k vysušení či podráždění. Šampon je vhodný jak na vlasy, tak na celé tělo od hlavy k patě a je velmi multifunkční. Tento šampon s výtažkem z měsíčku dokáže vlásky a tělo umýt velmi jemně a naopak jim dodává šetrnou péči.

I pro nejmenší

Tento šampon obsahuje kvalitní přírodní ingredience, které o vlasy a pokožku pečují a dodávají jim ztracenou vláhu. Šampon Weleda neobsahuje syntetické tenzidy, které vysušují vlasy a pokožku hlavy, naopak jsou jeho pěnidla na rostlinné bázi, díky čemuž jsou šetrnější. Šampon vytvoří jemnou krémovou pěnu, která odstraní veškeré nečistoty a nadbytečný kožní maz bez vysušení.

Péče z přírody

Tento šampon s bylinnými výtažky má zjemňující a zklidňující účinky díky cenným přírodním složkám. Jemný mandlový olej nezatěžuje pokožku hlavy ani vlasy nezmastí, zároveň jim ale dodá dostatečnou výživu a chrání pokožku a vlasy před vysušením. Mandlový olej zároveň podporuje regenerační schopnost pokožky a účinně zvláčňuje.

Zklidnění a výživa

Sezamový olej působí blahodárně na suchou pokožku a dodává vláskům pružnost a sílu. Výtažek z měsíčku lékařského má silné zklidňující účinky, zmírňuje podráždění a zarudnutí, je proto skvělý na citlivou pokožku. Tento dětský šampon vytváří bohatou pěnu, která je ale velmi jemná, a tak neštípe v očích, proto bude každá koupel pro vaše děťátko skutečným potěšením. 

Použití: Malé množství šamponu naneste na vlhkou pokožku celého těla a/ nebo do vlhkých vlasů a jemnou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, normální vlasy

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?