Weleda Měsíčkový ochranný balzám 30 ml

Weleda Měsíčkový ochranný balzám 30 ml

Intenzivní ochranný balzám brání jemnou dětskou pleť před dehydratací, podrážděním i vznikem zánětů. Balzám je bohatý na množství pečujících olejů a vosků, které citlivou pleť spolehlivě chrání.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Intenzivní pečující ochranný balzám Weleda Calendula chrání jemnou dětskou pleť před dehydratací, podrážděním i vznikem drobných zánětů. Balzám je bohatý na množství pečujících olejů a vosků, které citlivou pleť spolehlivě ochrání a současně ji zjemní a vyživí. Složení krému bez přidané vody je vhodné pro péči o pokožku obzvláště v zimě.

Pečující balzám v sobě spojuje účinky sezamového a mandlového oleje, které pokožku aktivně vyživují, zjemňují a současně chrání před poškozením. Navíc, mandlový olej bohatý na množství vitaminu E, pleť aktivně regeneruje a hojí. Oleje v kombinaci s lanolinem a včelím voskem intenzivně chrání pleť před podrážděním, začervenáním i vznikem zánětu.

O zklidnění pokožky se postará extrakt z měsíčku lékařského. Ten pokožku nejenom skvěle zklidňuje, vyrovnává její barevný tón a mírní nepříjemné svědění i pnutí. Navíc, citlivou pokožku posiluje vůči opětovnému podráždění. Ochranný měsíčkový balzám tvoří na dětské pokožce lehký film, který pleť spolehlivě ochrání před prudkými slunečními paprsky, větrem i mrazem.

Intenzivní ochrana

Měsíčkový ochranný balzám Weleda je skvělým pomocníkem nejen do nepříznivého počasí. Pokožka miminek je velmi náchylná k vysušení a reaguje přecitlivěle na většinu vnějších vlivů. Tento ochranný balzám z přírodních ingrediencí tak o dětskou pokožku šetrně pečuje, brání jejímu vysušení a pomáhá minimalizovat jakékoliv podráždění či zarudnutí.

Hloubková výživa

Ochranný balzám Weleda samozřejmě neobsahuje žádné přidané syntetické ingredience, jeho složení je maximálně šetrné a ideální pro citlivou dětskou pokožku. Tento balzám neobsahuje ani vodu, proto je vhodný také do zimního počasí. Je tvořen přírodními oleji, jež pokožku intenzivně opečovávají a chrání ji proti povětrnostním vlivům.

Proti podráždění a vysušení

Tento ochranný měsíčkový balzám se proto hodí mít ve vaší tašce vždy připravený k použití. Sezamový olej je obzvláště vhodný pro vysušenou pokožku, kterou intenzivně zvláčňuje a podporuje její hydrataci. Jemný mandlový olej pak pomáhá pleť zklidnit a podporuje její regeneraci. Tyto dva oleje se skvěle doplňují a zanechávají pokožku komfortně vyživenou.

Pro vláčnou pokožku

Balzám má hutnější konzistenci, která ihned ulevuje od podráždění, zmírňuje zarudnutí pokožky a odstraňuje šupinky vysušené kůže. Výtažek z měsíčku má silné zklidňující schopnosti a zmírňuje nepříjemné svědění či pnutí pokožky. Zároveň podporuje regeneraci kožních buněk a hojí drobné oděrky. Balzám je vhodný jak do zimních plískanic, tak do rozpáleného léta či větrného podzimu.

Použití: Malé množství krému aplikujte na pokožku obličeje a lehce rozetřete. Můžete použít i na jiné citlivé partie těla. Používejte podle potřeby, nejlépe před pobytem na přímém slunci či při vystavení větru a mrazu.

Typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Typy pokožky: citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?