Lavera Minerální oční stíny 07 tajemná šedá, Trend Sensitive 1,6 g

Lavera Minerální oční stíny 07 tajemná šedá, Trend Sensitive 1,6 g

Přírodní minerální oční stíny Lavera v odstínu tajemná šedá jsou vhodné jak pro podtržení přirozeného vzhledu při denním líčení, tak pro vytvoření večerního dramatičtějšího pohledu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní minerální oční stíny Lavera v odstínu tajemná šedá jsou vhodné jak pro podtržení přirozeného vzhledu při denním líčení, tak pro vytvoření večerního dramatičtějšího pohledu. Jsou založeny na minerální bázi, díky tomu jsou dlouhotrvající, neslévají se a nevějířkují. Čistě přírodní složení s minerály křemíku a hořčíku, BIO rýžovým práškem, zjemňujícími BIO oleji a BIO rostlinnými másly je vhodné i pro velmi citlivou pleť a uživatele očních čoček.

Kokosový, slunečnicový a arganový olej, bambucké a kakaové máslo obsahují velké množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů. Rozmazlují tak oční okolí pořádnou dávkou výživy, regenerace a hydratace. Drobné krystalky oxidu stříbra odráží světlo a dokonale rozzáří oči

Bylinné výtažky z růžových a lipových lístků mají zklidňující účinky, extrakt z lékořice přináší chladivou úlevu. Stíny jsou navíc obohaceny o vitamin C a E. Ty jsou silnými antioxidanty a nejen, že přirozeně prodlužují trvanlivost výrobku, ale zároveň regenerují a rozjasňují oční okolí.

Použití: Naneste na pleť očních víček za pomocí šťetce, prstů, či pěnového aplikátoru.

Tip: Pro výraznější vzhled naneste pomocí navlhčeného aplikátoru.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?