Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Golden Lilac 2 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Golden Lilac 2 g

Skladem 3 - 5 ks

Nádherné minerální oční stíny v ojedinělém šeříkově fialovém odstínu s prosluněnými nazlátlými odlesky okamžitě rozjasní váš pohled, ať už je využijete na denní či večerní nalíčení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lily Lolo Minerální oční stíny Golden Lilac vynikají mezi ostatními svým ojedinělým a velice elegantním odstínem, který vám dodá unikátní sofistikovaný a jemný vzhled. Světle fialové šeříkové zbarvení harmonicky zvýrazní kteroukoliv barvu očí a nazlátlé odlesky podpoří přirozené hřejivé tóny ve vaší tváři. Lehký elegantní třpyt pak rozzáří váš pohled a posílí jeho hloubku.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí. Sametově jemná sypká struktura jejích produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez významného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Barva: zlatá

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?