English Tea Shop Mix 4 příchutí - super ovocná směs

English Tea Shop Mix 4 příchutí - super ovocná směs

Nevíte, po kterém čaji English Tea Shop sáhnout? Zvolte kolekci čtyř různých ovocných a aromatizovaných čajů, které můžete podle libosti či momentální chuti kombinovat a měnit.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nevíte, po kterém čaji English Tea Shop sáhnout? Zvolte kolekci čtyř různých ovocných a aromatizovaných čajů, které můžete podle libosti či momentální chuti kombinovat a měnit. Lehká chuť zeleného čaje je obohacena o sladké tropické ovoce. Stejně tak černý čaj je doplněn o aromatický lehce štiplavý zázvor a voňavou broskev, které z obyčejného čaje vytvoří neobyčejný zážitek.

Kořeněný bylinný rooibos čaj je přirozeně sladký, obohacený o aromatickou skořici, osvěžující mátu a sladké letní ovoce jako jsou jahody a lesní plody. Posledním čajem z kolekce je ovocný čaj spojující sladkou chuť borůvek, malin a ostružin, které společně vytváří nezapomenutelný voňavý zážitek.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.

Mix 4 příchutí - super ovocná směs obsahuje produkty:

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj tropické ovoce: Zelený čaj, Máta, Citronová tráva, Příchuť tropického ovoce Kořeněné červené ovoce: Ibišek, Šípek, Kousky jablek, Skořice, Máta, Kousky jahod, Příchuť jahod, Příchuť višní, Příchuť malin Černý čaj zázvor a broskev: Černý čaj, Zázvor, Kousky broskve, Přírodní aroma broskve Super ovocný čaj: Ibišek, Rooibos, Máta, Maliny, Kousky jahod, Kousky borůvek, Přírodní příchuť malin, Přírodní příchuť jahod

Možné alergeny: Citronová tráva

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?