Dr. Bach Mixovací lahvička k esencím

Dr. Bach Mixovací lahvička k esencím

  • Značka: Dr. Bach
  • Balení: 1 ks, 30 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 54 Kč

Prázdnou lahvičku využijete pro mixování personalizované Bachovy esence. Potřebujete čistou pramenitou vodu (bez bublinek) a prázdnou 30 ml lahvičku s kapátkem na míchání (mixovací lahvičku).

Nejdříve si vyberte vhodné Bachovy květy. Pamatujte, že Rescue Remedy (Krizová esence) se počítá jako jeden koncentrát, i když se v tomto případě jedná o kombinaci pěti květů.

Nakapejte 2 kapky z vybraných koncentrátů Bachových květů (v případě Krizové esence 4 kapky) do prázdné 30 ml lahvičky s kapátkem. Tu doplňte čistou pramenitou vodou a uzavřete ji. Zlehka lahvičku několikrát protřepejte, aby se její obsah dobře promíchal.

Na lahvičku nalepte štítek s následujícím textem – návodem "Užívat 4 x denně 4 kapky (přímo pod jazyk nebo zředit s trochou vody), dle potřeby i vícekrát denně."

Použití: Užívat 4 x denně 4 kapky (přímo pod jazyk nebo zředit s trochou vody), dle potřeby i vícekrát denně.

Skladování: Skladovat v chladu. Opatřete etiketu na lahvičce datem míchání lahvičky a datem spotřeby (3 týdny od namíchání).

Tip: Směs doplňte čajovou lžičkou brandy, pokud budete lahvičku užívat v teplých dnech.

Upozornění: Užívání lahvičky je vhodné rozdělit v průběhu celého dne. Doporučujeme užívání hned po probuzení, těsně před usnutím, stejně jako mezi dobou jídla. Jídlo nemá žádný vliv na účinek koncentrátu. Výše popsané dávkování odpovídá minimálnímu dávkování. Pokud je potřeba, je možné zvolit i jakékoliv jiné užívání. Pokud je lahvička vystavena vyšším teplotám a nemáte možnost ji skladovat v chladu, doporučuje se do ní přidat trochu brandy. V tomto případě má brandy konzervační účinky. Využíváte-li jen část takto připravené lahvičky, zbylou část zlikvidujte a dále nepoužívejte.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Sklo

Negativní pocity: nezájem, osamělost, pochyby a nedostatek odvahy, přecitlivělost a zranitelnost, přehnaná starostlivost, smutek a zoufalství, strach a nejistota

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Bach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492 London - Wimbledon Velká Británie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?