Lavera Mléko po opalovaní, Sun Sensitive 150 ml

Lavera Mléko po opalovaní, Sun Sensitive 150 ml

Hydratace prodlouží vaše opálení a zvýrazní nazlátlý odlesk vaší pokožky. Navíc zabrání předčasnému stárnutí pleti a zanechá pokožku jemnou, hebkou a tak příjemnou na dotek.  Proto je tak důležité používat hydratační péči po opalová

Hydratace prodlouží vaše opálení a zvýrazní nazlátlý odlesk vaší pokožky. Navíc zabrání předčasnému stárnutí pleti a zanechá pokožku jemnou, hebkou a tak příjemnou na dotek. 

Proto je tak důležité používat hydratační péči po opalování. Mléko po opalování Lavera obsahuje přírodní rostlinné oleje, aloe vera a bambucké máslo, které o pleť pečují, podporují regeneraci a hydratují. 100% přírodní složení dává pokožce unavené ze slunečního záření to nejlepší a velmi účinně zklidňuje podrážděnou kůži.

TIP: Mléko po opalování oceníte hlavně v případě spálené kůže, díky obsahu aloe vera vám Mléko po opalování Lavera účinně zklidní začervenalou spálenou kůži, zabrání jejímu nadměrnému olupování a urychlí regeneraci.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Lavera Sun Sensitive

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, D-30974 Wennigsen Německo, www.lavera-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?