English Tea Shop Modré Vánoce, plechová kazeta

English Tea Shop Modré Vánoce, plechová kazeta

Sada porcovaných čajů Modré Vánoce obsahuje kombinace černých, zelených i bylinných čajů, mezi kterými si každý vybere ten svůj oblíbený. Díky plechové kazetě je navíc praktickým dárkem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sada porcovaných čajů English Tea Shop Modré Vánoce obsahuje kombinace černých, zelených i bylinných čajů, mezi kterými si každý vybere ten svůj oblíbený. Kvalitní čajové lístky společně s kořením, sušeným ovocem a bylinkami tvoří jedinečné chutě, které vás potěší během dlouhých zimních večerů a zpříjemní chvilky strávené s přáteli a rodinou.

Sada čajů obsahuje bezkofeinový rooibos Jízda na saních, který je ochucen skořicí, hřebíčkem, pomerančovou kůrou a jablky, stejně tak jako rooibos Cukroví s lístky máty, pomerančovou kůrou, kousky skořice a vanilkovými lusky. Černý čaj Irské Vánoce spojuje mandle a zázvor s jemnou chutí smetany. Bylinný čaj Skořice& máta obsahuje kromě skořice také lístky máty peprné a kadařavé a ibišek, společně tvoří jedinečnou osvěžující chuť. Černý ochucený čaj Mango, med& jablko je obohacen kousky ovoce a skořice s příjemně sladkou chutí medu.

Černý čaj kombinuje i Čokoláda, višeň& kokos a osvěžující chutí ovoce a exotickou vůní ovoce, stejně jako kořeněný sladký Medový meloun. Bezkofeinový rooibos Pomeranč, broskev& vanilka vás potěší svou přirozeně sladkou chutí a lehce štiplavými tóny skořice a aromatickou pomerančovou kůrou. Zelený čaj Kořeněná dýně vás zahřeje sytými kořeněnými tóny zázvoru, skořice, kardamomu, hřebíčku a černého pepře.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Bylinné, ovocné a černé čaje zalívejte horkou vodou, zelený čaj zalijte vodou o teplotě 70°C. Nechte louhovat 3- 4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Jízda na saních bezkofeinová: Rooibos, kousky skořice, Kousky jablek, Hřebíček, Pomerančová kůra, příchuť soursop, Příchuť pomeranče Cukroví bezkofeinové: Rooibos, lístky máty, Pomerančová kůra, kousky skořice, cikorka, Vanilkové lusky, Příchuť máty, Příchuť vanilky, příchuť kokosu Irské Vánoce: Černý čaj, Mandle, Pražený ječmen, kousky zázvoru, Příchuť vanilky, příchuť irish cream Skořice a máta: Ibišek, kousky skořice, lístky máty peprné, lístky máty kadeřavé Mango, med a jablko: Černý čaj, kousky jablka, kousky skořice, Mango, Příchuť jablka, Příchuť medu Čokoláda, třešeň a kokos: Černý čaj, kousky skořice, kousky pražené cikorky, kokos, příchuť třešně, Příchuť čokolády Pomeranč, broskev a vanilka: Pomerančová kůra, kousky skořice, příchuť broskví, Příchuť pomeranče, Příchuť vanilky Med a meloun: Černý čaj, Lékořice, kousky skořice, Příchuť medu, Příchuť melounu Kořeněná dýně: Zelený čaj, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamomu, Hřebíček, semínka anýzu, kousky muškátového oříšku, kousky pepře, Příchuť skořice, Příchuť pomeranče, Příchuť melounu

Možné alergeny: Pomerančová kůra, Pomerančová kůra, Pomerančová kůra

Obal: papírový

Přebal: kovový

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?