Caribbean Sun Mořská jemná kosmetická houba Silk SPS3 171

Caribbean Sun Mořská jemná kosmetická houba Silk SPS3 171

Měkké houbičky jsou vhodné pro odlíčení a čištění pleti. Houba je bohatá na obsah přírodních minerálů, které mají příznivý vliv na kvalitu pleti a díky své struktuře odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Caribbean Sun Mořská jemná kosmetická houba Silk obohatí vaši rutinu každodenní péče o pleť. Tyto mimořádně jemné mořské houbičky šetrně odstraňují veškeré nečistoty a podporují prokrvení hlubokých vrstev pokožky. Lze je použít také na odstraňování make-upu v kombinaci s vaším oblíbeným odličovacím produktem či pro každodenní čištění pleti spolu s čistícím gelem, pěnou či mlékem.

Mořské houby mají skutečně sametově hebkou strukturu, jenž nedráždí pokožku a jsou vhodné na všechny typy pleti včetně citlivé či aknózní. Pravidelné hloubkové čištění pleti napomáhá odplavování toxinů z pokožky, brání zanášení pórů a působí preventivně proti vzniku pupínků. Díky podpoře kožní mikrocirkulace udržuje pokožku vypnutou a zářivě zdravou.

Mořská houba je bohatá na vysoký obsah cenných minerálů, jako je jód. Jód podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky, urychluje hojení a díky jemné masáži působí příznivě na vstřebávání drobných jizev. Minerály mají zároveň zklidňující účinky a obnovují strukturu pleti.

Tip: Pro pravidelnou údržbu požívejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.

Ostatní kategorie: Čisticí a odličovací pomůcky

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?