Hanoju MSM prášek 500 g

Hanoju MSM prášek 500 g

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 500 g
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 339 Kč

MSM prášek Hanoju je vlastně organická síra, která se vyskytuje v čerstvých potravinách, ale při jakémkoliv zpracování se z nich ztrácí. MSM minerál se nachází hlavně v syrových čerstvých potravinách, jako je například ovoce, zelenina, mléko či maso. Síra je důležitá pro správné fungování našeho organismu. Chrání ho před toxickým působením těžkých kovů, je důležitá pro zdravý stav kůže a nehtů apod.

MSM prášek dodává tělu síru, která ho chrání před působením toxinů či bakterií, pomáhá čistit krev, stimulovat vylučování žluče a celkově zpomalovat proces stárnutí. Síra je velmi důležitým činitelem při systézu kolagenu, což je bílkovina důležitá pro zdravá stav kůže. Dále přispívá ke zdravému růstu vlasů či nehtů. Síra je vhodným doplňkem při léčbě ekzémů, dermatitidy, lupénce, lámavostí vlasů a nehtů.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, stárnutí pleti a organismu

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?