Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Original ATOK Mycí olej na suché vlasy 100 ml

Original ATOK Mycí olej na suché vlasy 100 ml

Skladem na pobočce

Jemný olej s květinově dřevitou vůní šetrně myje a regeneruje suché, poškozené či lámavé vlasy. Zároveň podporuje jejich správný růst a dodává jim krásný lesk.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mycí olej na suché vlasy Original ATOK je určený pro suché, poškozené či lámavé vlasy. Můžete ho ale použít i pro regeneraci vlasů barvených. Obsahuje éterické oleje z kanangy a růžového dřeva, jež mu propůjčují květinové aroma s dřevitými tóny. Olej regeneruje a posiluje vlasy i pokožku hlavy.

Jemný olej šetrně odstraní z vlasů veškeré nečistoty, aniž by podráždil pokožku hlavy. Zároveň o ně pečuje díky kombinaci mandlového, jojobového či kukuřičného oleje. Ty spolu s beta-karotenem a regenerují vlasy a podporují jejich správnou hydrataci. Vlasy jsou pak méně náchylné k třepení či lámání a jsou celkově pevnější. Složení je obohacené éterickými oleji z kanangy, růžového dřeva nebo ylang-ylangu, které podporují správný růst vlasů a dodají jim přirozený lesk.

Použití: Na mokré vlasy naneste menší množství oleje a pečlivě ho vmasírujte do pokožky hlavy. Následně důkladně opláchněte čistou vodou.

Ostatní kategorie: Přírodní kosmetika

Typy vlasů: suché vlasy

Výrobce: Cosmetics ATOK International s. r. o., Václavské náměstí 870/6 , 40004 , Trmice, Česká republika , tel: +420475501321

Nenašli jste to pravé? Co tohle?