Auroville Mýdlo aloe a heřmánek, Bon Auroville 100 g

Auroville Mýdlo aloe a heřmánek, Bon Auroville 100 g

Rostlinné mýdlo s extrakty z Aloe vera a heřmánku šetrně pečuje o citlivou pokožku celého těla, a je tak vhodné i pro pravidelnou péči o jemné ženské partie.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Rostlinné mýdlo Bon Auroville s extrakty z Aloe vera a heřmánku šetrně pečuje o citlivou pokožku celého těla, a je tak vhodné i pro pravidelnou péči o jemné ženské partie. Spojení rostlinných olejů a bylinných extraktů pleť lehce myje, současně ji zjemňuje a zvláčňuje.

Přírodní mýdlo v sobě spojuje zmýdelněné olej z kukuřičných klíčků, kokosu, ricinu a nimby. Ty při kontaktu s vodou tvoří krémovou pěnu, která z pokožky lehce smývá nečistoty a zároveň o ni pečuje. Obsažené Aloe vera a heřmánek chrání citlivou pokožku celého těla i intimních partií před podrážděním a vysušením, pleť zjemňují a udržují ji zdravou.

Použití: Mýdlo namydlete v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku těla. Opláchněte čistou vodou.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej, Ricinový olej, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej, Bambucké máslo, Indický buk1), Levandule1), Máta peprná1), Růžová palma1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Indický buk, Růžová palma

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Vůně - druh: aloe vera, heřmánek

Výrobce: New Creation Field, International Township, 605101 Auroville Indie, www.bon-auroville.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Šetrné / Petra 27. 6. 2014 12:29

Jako všechna mýdla od Auroville, je i toto super. Jen není tak voňavé a hydratační jako Lotos. Ale je velmi příjemné, i pro citlivé intimní partie.

Super! / Martina 9. 9. 2013 11:17

Mýdlo jemně voní a je šetrné k intimním partiím. Navíc mi pomohlo od potíží. Je daleko lepší než kdejaké mycí gely z lékárny!

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?