Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Almara Soap Mýdlo Babiččina zahrádka 90 ± 5 g

Almara Soap Mýdlo Babiččina zahrádka 90 ± 5 g

Mýdlo s vůní měsíčku a geránia obsahuje kvalitní přírodní oleje a je vhodné k mytí pokožky i vlasů. Je vhodné pro suchou a citlivou pokožku a má zklidňující účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zdobené mýdlo Almara Soap s poetickým názvem Babiččina zahrádka je určené pro suchou a citlivou pleť. Zaujme vás nejen svým vzhledem, ale také svou vůní, kterou získalo díky gerániu a měsíčku. Mýdlo je vhodné jak v mytí celého těla, tak vlasů, a to především těch se suchou, svědivou či problematickou pokožkou. 

Základ mýdla tvoří zmýdelněný kokosový či olivový olej. Pokožku pečlivě umyje a současně ji zvláčňuje a zjemňuje díky obsaženému sezamovému oleji. Extrakt z měsíčku spolu s gerániem dodává mýdlu příjemnou vůni, zmírní ekzémy a působí příznivě na psychiku. Pomůže vám se uvolnit při přepracování, zažene stres a zklidní nervy. Kombinace měsíčku a geránia je také vhodná v období menopauzy, kdy ženy trápí návaly horka či nespavost.

Mýdla jsou ručně krájená, uvedená gramáž se proto může mírně lišit.

Hlavním produktem české značky Almara soap jsou ručně vyráběná přírodní mýdla, která získávají tradiční metodou za studena. Hlavními složkami jsou rostlinné oleje, 100% esenciální oleje, rostlinné maceráty a výluhy. Almara soap nabízí mýdla jak pro citlivou či ekzemetickou pokožku, tak i různá fancy mýdla či limitované edice.

Použití: Mýdlem přejeďte navlhčenou pokožku a poté ji pečlivě opláchněte.

Ostatní kategorie: Přípravky do koupele, Dárky do 300 Kč

Výrobce: Veronika Machková, Slepá 67 , 250 92, Šestajovice, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?