Prohlédněte si vaše seznamy přání

Almara Soap Mýdlo Black As My Soul 90 ± 5 g

Almara Soap Mýdlo Black As My Soul 90 ± 5 g

Tuhé mýdlo s aktivním uhlím a rozmarýnovým olejem hloubkově čistí pleť, uvolňuje ucpané póry a pomáhá snižovat produkci mazu. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Black as my soul, to je další mýdlo od české firmy Almara Soap. Je vyráběné metodou za studena a za svou temnou barvu vděčí aktivnímu uhlí rostlinného původu. Černé mýdlo s citrusovou vůní je bezvadné na mastnou a problematickou pleť a můžete ho použít také k mytí mastných vlasů.

Mýdlo díky aktivnímu uhlí výborně čistí pleť do hloubky, pomáhá uvolňovat ucpané póry a snižovat produkci mazu. Nemusíte se ale bát, že by ji zbytečně vysušilo, protože je bohaté na oleje ze slunečnicových semínek či vinných hroznů. Přidaný éterický olej z rozmarýny mu nejen dodává bylinkovou vůni, ale také podporuje jeho čisticí, antibakteriální a antimikrobiální účinky. Mýdlo je vhodné i pro citlivou pokožku se sklonem k začervenání.

Mýdla jsou ručně krájená, uvedená gramáž se proto může mírně lišit.

Hlavním produktem české značky Almara soap jsou ručně vyráběná přírodní mýdla, která získávají tradiční metodou za studena. Hlavními složkami jsou rostlinné oleje, 100% esenciální oleje, rostlinné maceráty a výluhy. Almara soap nabízí mýdla jak pro citlivou či ekzemetickou pokožku, tak i různá fancy mýdla či limitované edice.

Použití: Mýdlem přejeďte navlhčenou pokožku a poté ji pečlivě opláchněte.

Ostatní kategorie: Pleťová čisticí mýdla

Výrobce: Veronika Machková, Slepá 67 , 250 92, Šestajovice, Česká republika

Naše hodnocení:

Díky černému uhlí dobře čistí černé tečky na obličeji.
Pleť je taková rozzářená.
Po použití je třeba se namazat, pleť lehce pne.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?