Malki Mýdlo černé bahno 90 g

Malki Mýdlo černé bahno 90 g

Kokosový olej a minerály z Mrtvého moře pečují o suchou pokožku a korigují kožní problémy jako je akné, lupénka nebo ekzém. Sirné mýdlo účinně čistí pokožku a zachovává její krásu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mýdlo Malki černé bahno je sirné bohaté na minerály, které stimulují cirkulaci krve a navrací buňkám potřebnou hydrataci. Mýdlo je vhodné pro ošetření problematické pokožky s příznaky akné, lupénky nebo ekzému.

Základ mýdla tvoří zmýdelněné oleje, a sice olivový či kokosový, které jemně, ale důkladně myjí pokožku a nezpůsobují její podráždění či vysušení. Obsažená sůl z Mrtvého moře obsahuje velké množství vyživujícíh minerálních látek, přispívá ke zklidnění podráždění a pomáhá v pokožce udržet potřebnou míru hydratace. Působí také blahodárně na stav akné či ekzému a můžete ho používat, i když trpíte lupénkou.

Použití: Naneste pěnu na postižená místa a nechte působit 3-5 minut. Potom opláchněte. Na obličej je vhodné používat denně, na tělo dvakrát týdně. Při použití jako osvěžující a stahující masku naneste a nechte působit 20 minut.

Tip: Vhodné používat na ekzémy, lupénku a akné. Mýdlo bylo vyvinuto speciálně pro ošetřování obličeje a těla.

Ostatní kategorie: Kůže, Pleťová čisticí mýdla, Kosmetika na akné

Typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, problematická pleť a akné

Výrobce: J. Malki products, Beit Dagan , 50250, Beit Dagan 50250, Izrael

Nenašli jste to pravé? Co tohle?