Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Almara Soap Mýdlo Dead Sea 90 ± 5 g

Almara Soap Mýdlo Dead Sea 90 ± 5 g

Tuhé mýdlo s bahnem a solí z Mrtvého moře je určené zejména na lupénku a různé ekzémy. Zklidňuje pokožku, mírní zarudnutí a má mírně dezinfekční účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přírodní mýdlo Almara Soapbahnem a solí z Mrtvého moře je vynikající zejména na lupénku a různé ekzémy. Složení je obohacené o bílý jíl a éterický čajovníkový éterický olej, které pokožku pomáhají zklidňovat. 

Kombinace ricinového oleje, bílého jílu, bahna a soli z Mrtvého moře hloubkově čistí pokožku a současně výborně zklidňuje svědění a pomáhá zmírňovat začervenání. Přidaný éterický olej z tea tree navíc mírně dezinfikuje a pomáhá předcházet dalšímu podráždění. Toto mýdlo je vhodné i k mytí vlasů, a to především v případě, že vás trápí lupénka ve vlasové pokožce nebo svědění.

Mýdla jsou ručně krájená, uvedená gramáž se proto může mírně lišit.

Hlavním produktem české značky Almara soap jsou ručně vyráběná přírodní mýdla, která získávají tradiční metodou za studena. Hlavními složkami jsou rostlinné oleje, 100% esenciální oleje, rostlinné maceráty a výluhy. Almara soap nabízí mýdla jak pro citlivou či ekzemetickou pokožku, tak i různá fancy mýdla či limitované edice.

Použití: Mýdlem přejeďte navlhčenou pokožku a poté ji pečlivě opláchněte.

Ostatní kategorie: Kůže, Přípravky do koupele, Dárky do 300 Kč

Výrobce: Veronika Machková, Slepá 67 , 250 92, Šestajovice, Česká republika

Naše hodnocení:

Voní po moři.
Příjemně dezinfikuje a čistí i aknózní pleť.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?