Prohlédněte si vaše seznamy přání

Almara Soap Mýdlo Konopí 90 ± 5 g

Almara Soap Mýdlo Konopí 90 ± 5 g

Ručně vyráběné mýdlo s konopným olejem a zeleným jílem neobsahuje žádnou parfemaci ani éterické oleje. Zklidňuje citlivou, ekzematickou či aknózní pleť a pomáhá jí navracet rovnováhu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tohle mýdlo Konopí od Almara Soap bez barviv a parfemace je určené pro suchou nebo citlivou pokožku. Je vhodné jak k mytí celého těla, tak i vlasů, které trápí suchá pokožka hlavy, lupy či různé dermatitidy. 

Složení se zmýdelněným olivovým či kokosovým olejem a zeleným jílem pečlivě zbaví pokožku nečistot i nadbytečného mazu, aniž by ji dráždilo nebo vysušovalo. Díky tomu, že je dále obohacené o konopný olej, je bohaté také na nenasycené mastné kyseliny a minerální látky. Mýdlo tak pokožku zklidňuje a pomáhá obnovovat její přirozenou rovnováhu, a to i v případě, že vás trápí různé ekzémy, plísně nebo akné.

Mýdla jsou ručně krájená, uvedená gramáž se proto může mírně lišit.

Hlavním produktem české značky Almara soap jsou ručně vyráběná přírodní mýdla, která získávají tradiční metodou za studena. Hlavními složkami jsou rostlinné oleje, 100% esenciální oleje, rostlinné maceráty a výluhy. Almara soap nabízí mýdla jak pro citlivou či ekzemetickou pokožku, tak i různá fancy mýdla či limitované edice.

Použití: Mýdlem přejeďte navlhčenou pokožku a poté ji pečlivě opláchněte.

Ostatní kategorie: Konopí na vlasy a pokožku

Výrobce: Veronika Machková, Slepá 67 , 250 92, Šestajovice, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?