Almara Soap Mýdlo Lemon Tea tree 85 g

Almara Soap Mýdlo Lemon Tea tree 85 g

Mýdlo s citronovou kůrou, zeleným a žlutým jílem působí jako jemný peeling, lehce stahuje rozšířené póry a pomáhá omezovat nadměrnou produkci mazu. Je vhodné i k mytí mastných vlasů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mýdlo Almara Soap lemon tea tree se žlutým a zeleným jílem, citronovou kůrou a éterickými oleji je vynikající především pro mastnou pleť nebo při akné. Můžete ho ale použít i k mytí mastných vlasů nebo při svědivé pokožce hlavy. 

Zmýdelněné oleje z oliv či kokosu pokožku pečlivě zbaví nečistot i nadbytečného mazu, aniž by způsobily její vysušování. Žlutý a zelený jíl pomáhá stahovat rozšířené póry, a tím přispívá k omezení nadbytečné produkce mazu. Mýdlo obohacené o citronovou kůru působí jako jemný peeling a díky esenciálním olejům z tea tree, citronu a litsey cubeby působí protizánětlivě a dezinfekčně, pomáhá předcházet zanícení a příjemně pleť osvěží.

Mýdla jsou ručně krájená, uvedená gramáž se proto může mírně lišit.

Hlavním produktem české značky Almara soap jsou ručně vyráběná přírodní mýdla, která získávají tradiční metodou za studena. Hlavními složkami jsou rostlinné oleje, 100% esenciální oleje, rostlinné maceráty a výluhy. Almara soap nabízí mýdla jak pro citlivou či ekzemetickou pokožku, tak i různá fancy mýdla či limitované edice.

Použití: Mýdlem přejeďte navlhčenou pokožku a poté ji pečlivě opláchněte.

Ostatní kategorie: Kosmetika na akné

Výrobce: Veronika Machková, Slepá 67, 250 92 Šestajovice Česká republika, http://www.almarasoap.cz/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?