Urtekram Mýdlo růžové 100 g

Urtekram Mýdlo růžové 100 g

Pečující růžové mýdlo šetrně a spolehlivě myje pokožku celého těla a zároveň chrání před dehydratací i podrážděním. Zmýdelněné rostlinné oleje pleť myjí a zanechávají ji jemnou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pečující růžové mýdlo Urtekram šetrně a spolehlivě pečuje o pokožku celého těla, lehce ji myje a zároveň chrání před dehydratací i podrážděním. Zmýdelněné rostlinné oleje pleť myjí a zanechávají ji krásně jemnou. Díky jednoduchému přírodnímu složení obohacenému o rostlinné výtažky je mýdlo univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku rukou, těla ale i obličeje.

Základ růžového mýdla tvoří kombinace palmového a palmojádrového oleje navíc obohacená o olej z mandlí. Tyto oleje při kontaktu s vodou vytváří krémovou pěnu, která z pokožky účinně odstraňuje nečistoty i kožní maz, aniž by pleť zbytečně dráždila či dokonce vysušovala. Pokožka je po použití díky vysokému podílu vitaminů a minerálních látek jemná a pružná. Mýdlo tak můžete bez obav použít nejen pro mytí rukou, ale i obličeje a celého těla.

Mýdlo má velice jemné pečující složení s přidaným olejem z pelargonie a výtažky z damašské růže. Růže nejen že skvěle zklidňuje a harmonizuje pokožku, ale také má blahodárné účinky na psychiku, uklidňuje a mírní negativní účinky stresu. Díky těmto jemným ingrediencím je mýdlo vhodné pro každodenní péči i o tu nejcitlivější pleť i pokožku dětí, kterou účinně myje a zároveň chrání.

Šetrná péče

Tuhé mýdlo Urtekram s květinovými výtažky provoní vaši pokožku a umyje ji šetrným způsobem díky přírodním ingrediencím. Tuhé mýdlo Urtekram je velmi univerzálním produktem na celé tělo, který v jednom kroku myje a zároveň pečuje. Praktické tuhé mýdlo lze použít na celé tělo od hlavy k patě včetně obličeje, je proto ideální nejen na cestování. Hodí se pro celou rodinu, minimalizuje podráždění citlivé pokožky a zanechává pokožku dokonale čistou, jemnou a provoněnou lahodnou vůní růžových květů.

Zklidnění a regenerace

Mýdlo urtekram obsahuje pouze složky přírodního původu, proto i obsažená pěnidla pocházejí z palmového a palmojádrového oleje. Šetrná pěnidla chrání proti vysušení pokožky a minimalují její podráždění.Mýdlo je tak lépe snášeno sušší a citlivou pokožkou. Díky přírodním výtažkům mýdlo v jednom kroku pokožku myje a zároveň jí poskytuje péči. Bohatá krémová pěna odstraňuje veškeré nečistoty a dodá pokožce jemnost. a vláčnost.

Pro všechny typy pleti

Rostlinný glycerin podporuje hydrataci pokožky, zvláčňuje ji a dodává jí pružnost. Éterický olej z pelargonie o pokožku pečuje, zatímco olej z mandlí regeneruje a zklidňuje nejen citlivou pleť. Výtažek z růže pak rovněž podporuje obnovu a revitalizaci pokožky a také chrání proti jejímu stárnutí. Zároveň dodává mýdlu nádhernou jemně květinovou vůni, která pohltí vaše smysly. 

Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých dlaních a aplikujte na pokožku celého těla i obličeje. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Tip: Díky příjemné vůni můžete mýdlo vložit do prádelníku a užívat si krásnou vůni i ze svého prádla.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?