Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Cigale BIO Mýdlo s rozmarýnovým olejem 100 g

Cigale BIO Mýdlo s rozmarýnovým olejem 100 g

Původní cena: 80 Kč

Přírodní tuhé mýdlo se hodí i pro aknózní či ekzematickou pokožku, má charakteristickou rozmarýnovou vůni, zklidňuje a působí protizánětlivě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhé mýdlo s rozmarýnovým olejem Cigale BIO obsahuje bio esenciální olej z rozmarýnu, který mu propůjčuje charakteristickou rozmarýnovou vůni. Díky tomu mýdlo nejen umyje vaši pokožku, ale svou vůní i uklidní a osvěží vaši mysl. Rozmarýnový olej také pomáhá zmírňovat podráždění, má čisitcí, protizánětlivé a lehce stahující účinky.

Tuhé mýdlo se skvěle hodí k mytí rukou a celého těla, ale dá se použít i k očistě obličeje, případně dokáže zastoupit i šampon. Jeho základ tvoří zmýdelněné rostllinné oleje, takže nenarušuje přirozenou kožní mikroflóru a zanechává pokožku krásně hebkou a vláčnou. Obsažený rozmarýnový olej mýdlu nejen dodává krásnou vůni, ale také půsbobí příznivě při akné či ekzémech.

Rozmarýnový olej je skvělý pro podporu mysli a duševního vědomí. Na pokožce pomáhá zmírnit podráždění a pomáhá zlepšovat projevy akné a ekzémů.  Rozmarýn má protizánětlivé, čistící a lehce stahující účinky, takže je mýdlo vhodné pro normální, smíšenou i mastnou pleť. 

Použití: Mýdlo namydlete a napěňte v dlaních s troškou vody, naneste na pokožku a důkladně opláchněte čistou vodou.

Ostatní kategorie: Přírodní kosmetika

Výrobce: SAVONNERIE DE L’ATLANTIQUE, ZI, 1 rue des Chevaliers , 44400, Rezé, Francie , tel: (33) 02 40 13 50 50

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?