Malki Mýdlo síra 90 g

Malki Mýdlo síra 90 g

  • Bez DPH 160 Kč

Sirné mýdlo je bohaté na minerály, které stimulují cirkulaci krve a navrací buňkám potřebnou hydrataci. Je vhodné pro ošetření problematické pokožky s příznaky akné, lupénky nebo ekzému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sirné mýdlo Malki je bohaté na minerály, které stimulují cirkulaci krve a navrací buňkám potřebnou hydrataci. Účinné složky, kokosový olej a minerály z Mrtvého moře pečují o suchou pokožku a korigují kožní problémy jako je akné, lupénka nebo ekzém.

Speciální receptura přírodního sirného mýdla je bohatá na zmýdelněné oleje z oliv či kokosu. Díky tomu pokožku důkladně umyje, aniž by došlo k jejímu vysušení či podráždění. Mýdlo naopak díky obsažené mořské soli pokožku zklidňuje a pomáhá v ní udržet potřebnou míru vlhkosti. Sůl z Mrtvého mořel je plná minerálních látek, které na pokožku působí blahodárně, vyživují ji a pomáhají regenerovat. Mýdlo je bohaté na síru, jež má antibakteriální, čisticí a desinfekční účinky a působí příznivé na pleť při akné, ekzémech nebo lupénce.

Použití: Naneste pěnu na tělo i obličej a nechte působit 3-5minut. Poté omyjte vodou. Mýdlo je pH neutrální.

Tip: Vhodné používat především na akné, dále ekzémy a lupénku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

asi ne / b. 15. 12. 2016 22:06

pokud vím, tak kokosový olej je silně komedogenní, tak je trochu paradox, že je v mýdlu na akné?

Re: asi ne / Renata 17. 12. 2016 09:15

Ano, pokud si ho namažete na obličej čistý, tak je komedogenní. V mýdle je samozřejmě zmýdelněný, takže nejen, že na obličeji nezůstává, ale má i jiné vlastnosti. Hezký den. Vaše Biooo.cz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?