Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Sonett Mýdlo tuhé na skvrny 100 g

Sonett Mýdlo tuhé na skvrny 100 g

Tuhé žlučové mýdlo je osvědčeným prostředkem pro odstraňování odolných skvrn z nejrůznějších textilních materiálů, potahů i koberců. Spolehlivě rozpustí fleky od krve, inkoustu, trávy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhé žlučové mýdlo Sonett je osvědčeným prostředkem pro odstraňování odolných skvrn z nejrůznějších textilních materiálů, potahů i koberců. Směs rostlinných mýdel a hovězí žluči nečistoty spolehlivě rozpustí fleky od krve, inkoustu, trávy i mastné skvrny, aniž by došlo k vyšisování barev.

Spojení rostlinných mýdel a hovězí žluči je účinným způsobem pro spolehlivé a současně šetrné odstranění odolných skvrn. Tuhé mýdlo si poradí s fleky od krve, červeného vína, kávy, trávy i tuku na oblečení, textilních potazích i na kobercích. Díky jemnému přírodnímu složení je mýdlo nedráždivé, nezpůsobuje alergie a současně nezatěžuje životní prostředí.

Značka Sonett nabízí již od 70. let ekodrogerii, která je šetrná k životnímu prostředí i lidskému organismu. Firma je držitelem certifikátů kvality pro kompletní sortiment, a sice Natural Care Product (NCP), Natural Cosmetic Standard, CSE, Stop Climate Change a Vegan Society.

Použití: Mýdlo naneste na navlhčenou znečištěnou plochu a nechte působit cca 10 minut. Vyperte v čisté vodě.

Upozornění: Před použitím na barevné prádlo nejdříve otestujte jeho stálobarevnost. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mýdlový základ z palmového oleje1) (30 %) , Mýdlový základ z kokosového oleje (15-30 %) , Hovězí žluč (1-5 %) , Chlorofyl (1 %) , Sůl, thiosulfát sodný

1) Ekologické zemědělství

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?