Taoasis Myrha, Bio 5 ml

Myrrhe BIO 5 ml

Taoasis Myrha, Bio 5 ml

Myrrhe BIO 5 ml

444
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, OC DBK > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks

Esenciální olej Myrha má velmi výraznou, kořeněnou až balzamickou vůni, která má dezinfekční či antibakteriální účinky. Je vhodná při nachlazení, hormonální nerovnováze či zažívacích obtížích.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu6
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Esenciální olej Taoasis Myrha má typickou vůni, která je velmi pronikavá a snoubí se v ní balzamické a kořeněné tóny. Má příznivé účinky na fyzické tělo i psychiku a nabízí dezinfekční či antibakteriální účinky. Můžete ji používat jak samostatně, tak v kombinacích, a to třeba se santalovým dřevem nebo mandarinkou.

Myrha je vynikajícím prostředkem při nachlazení. Napomáhá rozpouštět hleny, a tím uvolňovat dýchací cesty. Působí také proti otokům sliznic. Je vhodná nejen při sezónní rýmě na jaře či na podzim, ale i v případě bronchitidy nebo různých zánětů dýchacích cest. Myrhová silice se osvědčila také při potížích hormonální sféry, a to zejména při menstruačních potížích. Je ale vhodná i při hormonální nerovnováze.

Éterický olej z myrhy vykouzlí díky svým balzamickým tónům uvolněnou atmosféru, která nabádá k relaxaci. Výborně provoní jakýkoliv interiér a současně neutralizuje nepříjemné pachy. Myrha také pozitivně ovlivňuje trávicí ústrojí. Je vhodná při nechutenství, bolestech břicha a nadýmání. Používá se také lokálně při potížích a afty, opary či paradontózou, a to pro své antiseptické a regenerační účinky a schopnost ničit choroboplodné zárodky.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy, pacienty s hypotyreózou a děti do 10 let věku. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Ostatní kategorie: Bio éterické oleje

Aromaterapeutické účinky: astma, hojení ran a zánětů, mastná pleť, problematická pleť a akné, žaludeční problémy , zralá pleť

Produktové řady: Taoasis Jednodruhové ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu6

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Myrha - vzácná pryskyřice s léčivými účinky

Pozor na vnitřní užívání éterických olejů!

Voňaví kouzelníci Taoasis

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Taoasis Jednodruhové ÉO

Nenašli jste to pravé? Co tohle?