Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Neroli (pomerančový květ) 1 ml

Nobilis Tilia Neroli (pomerančový květ) 1 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
469
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Éterický olej s velice příjemnou svěží květinovou vůní s hořkým tóny je účinný již v minimálních koncentracích. Přináší okamžité uvolnění, zmírňuje podráždění a známky stresu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(12)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Nobilis Tilia Neroli je čistá rostlinná silice bez přidaných syntetických látek s účinkem na psychické i fyzické aspekty organismu. Má velice příjemnou vůni, která působí harmonickým dojmem a omámí vás svými svěžími květinovými tóny s mírně hořkým nádechem.

Éterický olej z Neroli je velice účinný již v nízkých koncentracích. Je možno jej používat samostatně či v kombinaci s dalšími esenciálními oleji. Je často využíván ve směsích pro období těhotenství a porodu. Celkově zmírňuje psychické i fyzické napětí a přináší uvolnění.

Neroli má významný efekt na psychiku, ulevuje při náladovosti a podrážděnosti. Jeho použití je vhodné v období zvýšeného stresu a duševního vypětí. Působí podpůrnými účinky při arytmiích, pocitech bušení srdce a vysokém tlaku. Je nazýván přírodním antidepresivem.

Harmonická vůně

Éterický olej Nobilis Tilia Neroli vás pohltí svou lahodnou vůní a na dlouhou dobu provoní váš domov. Vytváří atmosféru harmonie, dobré nálady a pohody. Jemně citrusová vůně neroli se sladkými a květinovými tóny dodává potřebnou energii. Neroli působí přímo antistresově a budete se díky němu cítit doma velice komfortně a odpočatě. 

Zklidnění a nabrání sil

Éterický olej z neroli má intenzivní účinky proti tělesnému i duševnímu vypětí. Působí proti stresu a pomůže vám v náročných a vypjatých chvílích. Esence z neroli vám pomůže vypnout a odpoutat se od starostí běžného dne. Má komplexní vliv na psychiku, působí proti úzkostem, nervozitě i trémě a je často využíváno jako krizová esence pro extrémní případy. 

Pěstěná pokožka

Esenciální olej z neroli uvítá také vaše pokožka. Neroli má  výjimečné vyživující účinky a dodává suché a zralé pleti vše, co potřebuje. Podporuje hydrataci pleti, vypíná ji a účinně předchází vzniku vrásek. Navrací pokožce mladistvý a vypnutý vzhled a přirozenou záři. Zároveň podporuje srdeční činnost a správnou funkci trávicího systému.  

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Tento esenciální olej je určený pro parfemaci domácí kosmetiky, výrobu domácích parfémů a do masážních směsí. Tento olej není vhodný do aromalampy a difuzéru, jedná se absolue.

Upozornění: Těhotné ženy mohou olej používat od ukončeného 3. měsíce gravidity. Není vhodný pro použití u dětí do tří let věku.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Z blogu (12)

Aromaterapeutický horoskop - Blíženci

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Esenciální olej neroli

Esenciální oleje na zmírnění viditelnosti jizev

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Harmonizace aromaterapií: Čtvrtá čakra (srdeční)

Harmonizace aromaterapií: Druhá čakra (sakrální)

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Minimalistický základ přírodní péče o pleť

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: