Saloos Neroli 1 ml

Saloos Neroli 1 ml

  • Bez DPH 359 Kč

Neroli působí na celkovou tělesnou pohodu, funguje jako afrodiziakum, pomáhá při nespavosti a nervozitě. Svým uklidňujícím účinkem snižuje krevní tlak, efektivně tlumí stres a úzkost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

100% esenciální olej Neroli Saloos působí na celkovou tělesnou i duševní pohodu, funguje jako přírodní afrodiziakum, pomáhá při nespavosti, nervozitě a poruchách koncentrace. Svým uklidňujícím účinkem snižuje krevní tlak, efektivně tlumí stres a úzkost.

Při kosmetickém použití je vhodný především pro suchou a zralou pleť, které dodává dlouhodobou hloubkovou výživu a hydrataci. Díky tomu předchází předčasnému vzniku vrásek a zanechává pokožku dokonale hladkou a vypnutou.

Esenciální olej Neroli je vhodný jako první pomoc ve stresových či vypjatých okamžicích. Působí příznivě na psychiku, okamžitě uklidňuje a napomáhá soustředění. Pozitivně povzbuzuje trávení, působí i při průjmu a plynatosti. Navíc posiluje srdeční činnost.

Pohoda pro váš domov

Éterický olej Saloos Neroli krásně a na dlouhou dobu provoní váš domov a dodá mu příjemnou přátelskou atmosféru plnou dobré nálady a pohody. Jemně citrusová vůně neroli se sladkými tóny působí velice harmonicky a dodá vám potřebnou energii. Neroli působí přímo antistresově a budete se díky němu cítit doma velice komfortně a odpočatě. 

Zklidnění pro tělo i mysl

Éterický olej z neroli má intenzivní zklidňující účinky. Působí proti stresu a pomůže vám v náročných a vypjatých chvílích. Neroli zmírňuje psychické i tělesné napětí a pomůže vám odpoutat se od starostí běžného dne. Má komplexní vliv na psychiku, působí proti úzkostem, nervozitě i trémě a je často využíváno jako krizová esence pro extrémní případy. 

Dar pro vaši pokožku

Esenciální olej z neroli je velíce oblíbenou součástí přípravků k péči o pleť. Má totiž výjimečné vyživující účinky a dodává suché a zralé pleti vše, co potřebuje pro obnovený a revitalizovaný vzhled. Podporuje hydrataci pleti, vypíná ji a účinně předchází vzniku vrásek. Zároveň podporuje srdeční činnost a správnou funkci trávicího systému.  

Magické účinky aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Esenciální olej dávkujte v malém množství do aromalampy, sauny, koupele nebo jako přísadu k rostlinnému oleji.

Tip: Nepoužívejte 100% esenciální oleje přímo na kůži v neředěné koncentraci.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Neroli

INCI: Citrus Aurantium Oil

Možné alergeny: Citrus Aurantium Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.