Organix South Nimbový alkoholový extrakt Thera Neem 30 ml

Organix South Nimbový alkoholový extrakt Thera Neem 30 ml

Alkoholový výtažek z nimby je vhodný při bakteriálních, plísňových či zánětlivých problémech pokožky. Působí příznivě na kůži i sliznice, a je možné jej využít také pro péči o ústní dutinu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Alkoholový extrakt z nimbových listů Organix South je vysoce efektivní a koncentrovaný prostředek pro péči v případě mnoha obtíží postihujících kůži či sliznice. Působí jako podpůrný přípravek při léčbě rozmanitých bakteriálních, plísňových či zánětlivých onemocnění. Díky svým přirozeným antiseptickým a antibakteriálním vlastnostem zabraňuje nepříznivému působení mikroorganismů.

Extrakt z nimby je používán již po staletí v metodách tradičního léčitelství a vyniká svými širokými schopnostmi a možnostmi využití. Pomáhá odstranit plísně, parodontózu a opary a podporuje léčbu řady kožních nemocí, jako je ekzém, lupénka, akné a další. Komplexně pečuje o pokožku a poskytuje jí revitalizační účinky.

Alkoholový extrakt je maximálně koncentrovaný a čistý výtažek z nimby. Díky vysokým regeneračním schopnostem urychluje hojení ran a rozličných kožních onemocnění. Lze jej použít dle potřeby jak na lokální aplikaci, tak rozpuštěný ve vodě k výplachům, které pozitivně ovlivňují například infekce dutiny ústní, jako jsou afty a další. Jedná se o všestranný produkt, jež by neměl chybět ve vaší domácí lékárničce. 

Použití: Před použitím protřepat. Aplikujte na postižená místa jednou až dvakrát denně.

Tip: Přípravek můžete rozpustit ve vodě a použít k výplachům ústní dutiny.

Ostatní kategorie: Kosmetika na akné, Plísně

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Užití: vnější

Výrobce: Organix-South, 2498 Commerce Court, FL33834 Bowling Green Spojené Státy Americké, www.organixsouth.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?