La Chévre Noční krém Cellfresh K mrkev, SymBio 30 ml

La Chévre Noční krém Cellfresh K mrkev, SymBio 30 ml

  • Značka: La Chévre
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Lehká, dobře roztíratelná emulze s bohatým obsahem čerstvých buněk mrkve. Ochrana proti zánětům pokožky, obsahuje intenzivní hydratační a vitamínové složky. V čase nočního odpočinku zvyšuje zásobu betakarotenu v pokožce, a tím pomáhá pokožce ve dne přirozeně se chránit před slunečním zářením. Při kontaktu čerstvých rostlinných buněk s kůží dojde k narušení jejich buněčných membrán a uvolnění akti

Lehká, dobře roztíratelná emulze s bohatým obsahem čerstvých buněk mrkve. Ochrana proti zánětům pokožky, obsahuje intenzivní hydratační a vitamínové složky. V čase nočního odpočinku zvyšuje zásobu betakarotenu v pokožce, a tím pomáhá pokožce ve dne přirozeně se chránit před slunečním zářením. Při kontaktu čerstvých rostlinných buněk s kůží dojde k narušení jejich buněčných membrán a uvolnění aktivních látek přímo v místě působení. Čerstvé buňky mrkve uvolňují v pokožce zejména betakaroten, který má ochranný antioxidační účinek a zvyšuje odolnost kožních buněk proti stresu. Protein a tuk kozího mléka vytváří přírodní antioxidační a vitalizující systém s omlazujícími účinky.

certifikáty:
vhodné pro: všechny typy pleti
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal

produktová řada: SYMBIO
* určena pro dodání energie pokožce
* základ je utvořen směsí kozího mléka, tuku, syrovátky a olivového oleje
* obsahuje výtažky léčivých rostlin, které aktivují přirozenou regeneraci pokožky a posílení imunity
* výrobky této řady získaly BIO certifikát pro svůj více než 80% podíl bio/organických složek

použití: Malé množství krému rozetřete večer po čištění pleti jemnými pohyby a poklepy na jednotlivé části obličeje i okolo očí. Krém se rychle vstřebá do pokožky. Doporučujeme používat i další produkty z řady SymBio.
složení: Aqua, Isopropyl Palmitate, Isostearyl Isostearate, Pyrus Malus Oil, Daucus Carota Sativa Root Extract, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Caprate Butyrum, Glyceryl Laurate, Caprae Lac Powder, Goat Lactis Powder, Dimethicone, Hydrogenate Olea Europea Oil, Olea Europea Oil, Olea Europea Unsaponifiables, Acorbyl Palmitate, Caprilic/Capric Triglyceride, Laminaria Ochroleuca, Xanthan Gum, Disodium Lauriminopropionate Tocophryl Phosphates, Disodium EDTA, Olea Europea Leaf Extract, Capryloyl Glycine, Undecylenoyl Glycine, Cholesrerol, Dimethylamino Ethanol, Hydrolyzed Milk Protein, Glucose, Galactose, Maltodextrin, Retinol, Cholecalciferol, Panthotenic Acid, Folic Acid, Beta-Caroten Niacinamid, Adenosin Triphosphate, Parfum

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Kosmetické přípravky značky La Chevre obsahují komplex tvořený syrovátkou, máslem nebo tvarohem z kozího mléka. Jedinečný biologický systém obsahuje přírodní antioxidanty, hydratuje pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a zpomaluje její stárnutí.
Kosmetika La Chevre bývala spojována s firmou orientovanou na chov koz a výrobu produktů z kozího mléka. To však patří minulosti. Dnes produkuje tato firma, česká společnost Kosmetika Capri, pouze kosmetiku. Před více než deseti lety, v roce 1995, dalo třináct odborníků z oblasti zemědělství hlavy dohromady a rozhodli se, že na Dobříšsku vybudují velkou, prosperující kozí farmu. Představovali si, že budou chovat kozy a vyrábět z jejich mléka sýr a také kosmetiku. Tuto představu dokázali realizovat jeden rok, déle jim to bohužel nedovolila situace v zemědělství, která byla (a je) z hlediska ekonomiky podstatně složitější než v jakémkoliv jiném oboru. Firma nezvládla financovat tak širokou výrobní základnu ani pořádnou reklamu, kterou kosmetické produkty bezesporu potřebují. Všechno dohromady zkrátka nešlo. Po roce tedy firma ukončila zemědělskou výrobu a ve spolupráci se specialisty v oblasti vývoje kosmetiky se zaměřila pouze na výrobu kosmetiky.
Potřebné produkty, sušenou syrovátku, tuk a tvaroh z kozího mléka přitom nakupuje od českých, slovenských i holandských dodavatelů. Protože výroba přípravků značky La Chevre vychází z přírodních zdrojů, kterými jsou především produkty z kozího mléka, a z vědomostí i zkušeností našich předků, nemá tato kosmetika v Evropě více méně konkurenci.
Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Ve své základní formě však není kozí mléko tak účinné, jako když se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk. Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. AHA kyseliny se zase podílejí na prokrvení kůže, regulaci její látkové výměny a obnovy horní vrstvy, aktivují její regenerační procesy. Tuk z kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky. Kromě toho pleť dokonale zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.

kontakt na výrobce:
Kosmetika Capri s.r.o.
Čím 97
262 03 Nový Knín
www.lachevre.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: