La Chévre Noční krém regenerační, Épiderme 50 g

La Chévre Noční krém regenerační, Épiderme 50 g

  • Značka: La Chévre
  • Balení: 50 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Působení vitaminu A a E chrání pleť před předčasným stárnutím a omezuje tvorbu vrásek. Hydratuje a zvláčňuje pleť. Krém je určen pro noční ošetření zralé, suché pleti. Máslo z kozího mléka příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje zvláčňuje a zjemňuje. Syrovátka z kozího mléka umí potlačit i velmi úporná kožní onemocnění, neutralizuje pH pokožky a zároveň pokožku chrání před UV zářením. Vitamín

Působení vitaminu A a E chrání pleť před předčasným stárnutím a omezuje tvorbu vrásek. Hydratuje a zvláčňuje pleť. Krém je určen pro noční ošetření zralé, suché pleti. Máslo z kozího mléka příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje zvláčňuje a zjemňuje. Syrovátka z kozího mléka umí potlačit i velmi úporná kožní onemocnění, neutralizuje pH pokožky a zároveň pokožku chrání před UV zářením. Vitamín E zanechává pokožku jemnou a hebkou.

certifikáty:
vhodné pro: suchou a citlivou pleť
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

produktová řada: ÉPIDERME
* řada vhodná pro péči o bezproblémovou pleť od 18 let, kdy je možné účinně ovlivnit její dobrý stav
* poskytuje základní výživu a ochranu všem typům pleti v průběhy celého roku
* po použití zůstane pleť zdravá, hebká a dobře chráněná před vnějšími vlivy prostředí

použití: Naneste střídmé množství krému na pokožku večer po čištění pleti a jemně vmasírujte. Doporučujeme používat tento krém spolu s dalšími produkty z řady Épiderme.
složení: Aqua, Caprilic/Capric Triglyceride, Isopropyl Isostearatese, Isostearyl Isostearate, Caprilic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Glycerin, Cetyl Dimethicone Copolyol, Beeswax, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitatte, Sodium CHloride, Caprae Lac Powder, Goat Lactis Proteinum powder, Dimethylamino Ethanol, Capryloyl Glycine, Undecylenoyl Glycine, Parfum

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Kosmetické přípravky značky La Chevre obsahují komplex tvořený syrovátkou, máslem nebo tvarohem z kozího mléka. Jedinečný biologický systém obsahuje přírodní antioxidanty, hydratuje pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a zpomaluje její stárnutí.
Kosmetika La Chevre bývala spojována s firmou orientovanou na chov koz a výrobu produktů z kozího mléka. To však patří minulosti. Dnes produkuje tato firma, česká společnost Kosmetika Capri, pouze kosmetiku. Před více než deseti lety, v roce 1995, dalo třináct odborníků z oblasti zemědělství hlavy dohromady a rozhodli se, že na Dobříšsku vybudují velkou, prosperující kozí farmu. Představovali si, že budou chovat kozy a vyrábět z jejich mléka sýr a také kosmetiku. Tuto představu dokázali realizovat jeden rok, déle jim to bohužel nedovolila situace v zemědělství, která byla (a je) z hlediska ekonomiky podstatně složitější než v jakémkoliv jiném oboru. Firma nezvládla financovat tak širokou výrobní základnu ani pořádnou reklamu, kterou kosmetické produkty bezesporu potřebují. Všechno dohromady zkrátka nešlo. Po roce tedy firma ukončila zemědělskou výrobu a ve spolupráci se specialisty v oblasti vývoje kosmetiky se zaměřila pouze na výrobu kosmetiky.
Potřebné produkty, sušenou syrovátku, tuk a tvaroh z kozího mléka přitom nakupuje od českých, slovenských i holandských dodavatelů. Protože výroba přípravků značky La Chevre vychází z přírodních zdrojů, kterými jsou především produkty z kozího mléka, a z vědomostí i zkušeností našich předků, nemá tato kosmetika v Evropě více méně konkurenci.
Proč právě kozí mléko? Protože obsahuje účinné látky známé jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky (vápník, fosfor, hořčík a draslík) i vitaminy skupiny B a vitamin A. Ve své základní formě však není kozí mléko tak účinné, jako když se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Pro kosmetické účely jsou vhodné především dvě složky kozího mléka, a sice syrovátka a tuk. Bílkovinná část syrovátky podporuje hydrataci pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. AHA kyseliny se zase podílejí na prokrvení kůže, regulaci její látkové výměny a obnovy horní vrstvy, aktivují její regenerační procesy. Tuk z kozího mléka je ideálním transportním prostředkem živin do hlubokých vrstev pokožky. Kromě toho pleť dokonale zvláčňuje a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.

kontakt na výrobce:
Kosmetika Capri s.r.o.
Čím 97
262 03 Nový Knín
www.lachevre.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: