S5 Obnovující anti-age krém 50 ml

Restore Cream

S5 Obnovující anti-age krém 50 ml

Restore Cream

Krém Restore účinně působí proti stárnutí pleti. Je určen pro normální až suchou pleť se sklonem k citlivosti, na které se začínají objevovat první příznaky stárnutí. Aktivní složení krému hydratuje a rozjasňuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Limitovaná nabídka. Doprodej posledních kousků.

Krém Restore S5 účinně působí proti stárnutí pleti. Je určen pro normální až suchou pleť se sklonem k citlivosti, na které se začínají objevovat první příznaky stárnutí. Aktivní složení krému zlepšuje stav vrásek, působí na jejich redukci, hydratuje a chrání pleť před vnějším prostředím. Přispívá k zářivému a mladistvému.

Krém Restore obsahuje glycoproteiny pocházející z pouště, které vysoce zvyšují hydrataci pokožky, zjemňují a vyhlazují suché a namáhané partie obličeje. Pomáhají redukovat známky stresu a podporují regenerační mechanismy v kožních buňkách. Mořské řasy působí proti následkům slunečního záření. Zmenšují viditelnost vrásek a zlepšují elasticitu kůže.

Rozchodnice růžová zlepšuje prokrvení a okysličení kůže, čímž přispívá k lepší vitalitě pokožky. Krém dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, která hydratuje a uzavírá vlhkost v pleti, a také omega kyseliny, které chrání pleť před vnějším prostředím a zlepšují její schopnost regenerace. Díky svému přírodnímu složení přispívá krém ke krásné bezchybné pleti a zpomaluje stárnutí.

Použití: Aplikujte krém ráno a/nebo večer na suchou a vyčištěnou pokožku obličeje a dekoltu. Vyhněte se očnímu okolí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?