Eco Cosmetics Ochranné sluneční mléko SPF 30, Neutral 100 ml

Eco Cosmetics Ochranné sluneční mléko SPF 30, Neutral 100 ml

  • Bez DPH 388 Kč

Ochranné sluneční mléko SPF30 poskytuje díky obsaženým minerálním filtrům optimální ochranu pokožce obličeje i celého těla před UVA i UVB zářením. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ochranné sluneční mléko Eco Cosmetics poskytuje díky obsaženým minerálním filtrům optimální ochranu pokožce obličeje i celého těla před UVA i UVB zářením. SPF 30 je vhodný pro citlivý fototyp pleti do oblastí s tropickým podnebím a intenzivnějším slunečním zářením, nebo pro opravdu velmi citlivý fototyp do oblastí s mírným podnebím. Obsažené oleje, bambucké máslo a rostlinné výtažky pečují o náročné potřeby pokožky během slunění a poskytují potřebnou výživu i zklidnění.

Opalovací krém obsahuje rakytníkový olej, který má vynikající regenerační schopnost a kromě toho je také skvělým zdrojem betakarotenu. Ten pomáhá připravit pokožku na sluneční záření a zároveň prodloužit získané opálení. Obsažené bambucké máslo, jojobový a makadamiový olej se navíc postarají o výživu pleti, uzamykají v ní hydrataci a kromě toho vytváří na pokožce ochranný film, jenž zabraňuje nežádoucímu setření přípravku.

Ochrana pleti před slunečním zářením je velmi důležitá. Kromě možných zdravotních komplikací sluneční záření způsobuje také předčasné stárnutí pleti, které se mimo jiné projevuje například pigmentovými skvrnami a vráskami. 

Použití: Krém aplikujte rovnoměrně na pokožku celého těla a obličeje zhruba 15 minut před pobytem na slunci. Opakujte každé dvě hodiny a ideálně také vždy po koupání.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?