Santé Oční balzám vyhlazující, Ageless 15 ml

Santé Oční balzám vyhlazující, Ageless 15 ml

Oční balzám proti vráskám efektivně pečuje o citlivou pleť očního okolí a zásobuje ji potřebnou dávkou hydratace. Zároveň pleť vypíná, zpevňuje a bojuje proti vráskám a stárnutí pleti. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Oční balzám proti vráskám Santé efektivně pečuje o citlivou pleť očního okolí a zásobuje ji potřebnou dávkou hydratace. Zároveň pleť vypíná, zpevňuje a bojuje proti vráskám a stárnutí pleti. Lehký oční balzám obsahuje extrakt z černého bezu a z ibišku, jejichž kombinace zajistí zjemnění a posílení pokožky, zvyšuje její odolnost, uzamyká v pokožce hydrataci a podporuje přirozenou obnovu buněk. Kyselina hyaluronová se postará o redukci jemných linek a vrásek, a zároveň pomáhá předcházet vzniku nových.

Oční balzám kombinuje směs hroznového, mandlového, olivového a slunečnicového oleje, čímž je zajištěna dokonalá výživa pleti. Olej z hroznových jadérek se postará o zpevnění a vypnutí pleti, mandlový olej pomáhá při obnově a regeneraci pokožky a olej olivový pronikne do hloubky pokožky, kde váže vlhkost a zlepšuje elasticitu a obranyschopnost pleti. Hloubkovou výživu pleti ještě znásobuje bambucké máslo, které je bohaté na antioxidanty, vitaminy a minerály a pomáhá minimalizovat vznik vrásek. 

Použití: Malé množství balzámu vklepejte ráno a večer do očištěné pleti očního okolí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: