Naobay Oční krém pro muže 15 ml

Naobay Oční krém pro muže 15 ml

Lehký krém bez parfemace obsahuje výtažky z ginkga či goji. Podporuje prokrvení jemné pleti v okolí očí, chrání ji před nadměrnou tvorbou vrásek a pomáhá ji udržet pevnou, pružnou a vláčnou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční krém pro muže Naobay má recepturu navrženou tak, aby přesně splňovala požadavky mužské pleti. Z 99 % přírodní složení s extrakty z ginkga biloby a goji je bohaté na antioxidanty, které krému dodávají anti-age účinky. Kromě toho v něm najdete arganový olej či bambucké máslo, které pleť chrání před vysušením i nadměrnou tvorbou vrásek. Krém neobsahuje parfemaci.

Krém díky bambuckému máslu a arganovému oleji bohatým na vitaminy či skvalen vyživuje a zvláčňuje jemnou pokožku v okolí očí a chrání ji před vysušením. Současně podporuje produkci kolagenu a elastinu, a díky tomu pleť udržuje pevnou, pružnou a předchází nadměrné tvorbě vrásek a drobných linek. Krém s výtažky z ginkga biloby, máty, kávových zrn a kustovnice čínské podporuje prokrvení pleti a je bohatý na antioxidanty. Chrání tak její buňky před předčasným stárnutím a zároveň ji zanechávají krásně jemnou a pružnou.

Použití: Malé množství krému jemně vklepejte do pokožky v okolí očí.

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?