Lavera Oční stíny MONO 06 olivová, Trend Sensitive 2014 2 g

Lavera Oční stíny MONO 06 olivová, Trend Sensitive 2014 2 g

  • Bez DPH 95 Kč

Oční stíny v unikátním olivovém odstínu dodají vašim očím neotřelý půvab a rozzáří váš pohled díky drobným třpytivým částečkám. Díky kvalitnímu složení vydrží v perfektním stavu po celý den.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Oční stíny Mono 06 olivová vás okouzlí svým unikátním odstínem v zelenošedých tónech s jemnými khaki nuancemi. Tento olivový odstín ozvláštní vaše líčení a překvapí vás svou sofistikovanou krásou. Drobné částečky odrážející světlo opticky rozzáří vaše oči a podtrhnou jejich přirozenou krásu. Tento odstín můžete libovolně kombinovat s vašimi oblíbenými neutrálními tóny očních stínů.

Přírodní dekorativní kosmetika Lavera obsahuje kvalitní ingredience, díky kterým má výtečné vlastnosti co se týče konzistence, komfortu používání i výdrže. Mono oční stíny mají elegantní kompaktní balení, snadno se vejdou do jakékoliv kosmetické taštičky a jsou skvělé i na cestování. Jejich odstíny byly inspirovány přírodou a jejími kouzelnými barevnými nuancemi, proto působí na očích opravdu přirozeně.

Kvalitní minerální pigmenty dodávají těmto očním stínům intenzivní zabarvení. Díky příjemné máslové konzistenci se snadno aplikují, rovnoměrně roztírají a dají se vzájemně kombinovat. Vytvoříte s nimi nespočet variant líčení, ať už v matných tónech či s lehkým zářivým třpytem. To vše bez kompromisů a s obsahem nedráždivých přírodních složek, pečujících rostlinných másel a čistých výtažků z bylin. 

Malé a praktické

Oční stíny MONO Lavera jsou malým šikovným pomocníkem, se kterým snadno docílíte perfektního líčení. Můžete použít jen jeden odstín nebo jich zkombinovat více pro plastický vzhled oka. Stíny jsou velice praktické také na cestování a vejdou se snadno i do té nejmenší kosmetické taštičky. Díky tomu jsou kdykoli připraveny k použití.

Originální odstín

Odstín 06 olivová je skvělou alternativou ke klasickým hnědým a šedým očním stínů a dokáže vypadat velice přirozeně, díky čemuž se hodí pro každodenní líčení. Ale kombinujte jej s tmavšími neutrálními odstíny a dosáhnete výrazného kouřového vzhledu. Olivově zelený odstín lichotí zejména modré a hnědé barvě očí a obsahuje drobné třpytky.

Kvalitní pigmenty

Oční stíny Lavera MONO mají kvalitní složení s minerálními pigmenty, které jsou výbornými nosiči barev a zaručí jejich perfektní přenos na oční víčko. Oční stíny Lavera mají intenzivní odstíny a vydrží v bezchybném stavu po celý dlouhý den. Stíny můžete nanášet jak štětcem, tak pěnovým aplikátorem či velmi jednoduše pomocí prstů.

Přírodní pečující složky

Ale dekorativní kosmetika Lavera nejen, že dokáže zvýraznit vaše přednosti či potlačit nedokonalosti, ale má navíc i pěstící účinky díky množství obsažených přírodních ingrediencí. Bambucké a kakaové máslo pečují o křehkou pokožku očních víček a díky hloubkové výživě pokožky brání předčasnému stárnutí pleti. Rostlinné výtažky a přírodní oleje pak zajišťují také hedvábně jemnou konzistenci očních stínů. Lavera.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem. Pro dlouhodobou výdrž a zvýraznění odstínu použijte bázi pod oční stíny Lavera.

Detailní složení a vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?