Annemarie Börlind Oční stíny MONO Grey Blue 2 g

Annemarie Börlind Oční stíny MONO Grey Blue 2 g

Studený modrošedý odstín se stříbrnou perletí bude slušet hnědým, modrým a šedým očím. Stíny se dobře nanáší a během dne pečují o jemnou pokožku víček.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Oční stíny MONO Annemarie Borlind v odstínu Grey Blue mají světlý, šedomodrý odstín se studeným podtónem a stříbrným shimmerem a budou slušet hnědým, modrým a šedým očím. Jsou velmi dobře pigmentované a krásně přilnou k pokožce. Zároveň jí poskytnou kvalitní péči například díky jojobovému oleji.

Hedvábná textura stínů se snadno nanáší a roztírá a krásně přilne k víčku. Rovnoměrně ho pokryje intenzivními minerálními pigmenty pro dlouhodobé líčení. Stíny se hodí jak pro samostatné použití, tak i pro kombinování s jinými barvičkami. V balení najdete i praktický houbičkový aplikátor a zrcátko.

Složení nijak nezatěžuje a nedráždí jemnou pokožku víček. Dobře ho snesou i citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Obsažený jojobový olej a skvalen o pokožku během dne pečují, zvláčňují ji a zanechávají krásně hebkou. Vitamin E se pak postará o to, aby bylo chráněna před předčasným stárnutím.

Použití: Stíny nanášejte na oční víčka štětcem, houbičkovým aplikátorem nebo čistým prstem. Můžete je libovolně vrstvit či kombinovat s jinými odstíny.

Barva: modrá, šedá

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?