Nobilis Tilia Oční voda Euphrasia 200 ml

Nobilis Tilia Oční voda Euphrasia 200 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 200 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 144 Kč

Oční voda Euphrasia Nobilis Tilia aktivně zklidňuje podrážděné začervenalé oči, eliminuje nepříjemné pnutí i pálení a napomáhá mírnit otoky v očním okolí. Obsažené rostlinné výtažky zklidňují podrážděné oči i pokožku a ulevují od otoků. Voda je výborným pomocníkem pro všechny, kdo tráví množství času u počítače, ale také v prašném prostředí či na prudkém slunci.

Oční voda zklidňuje podrážděné unavené oči díky obsaženým extraktům ze světlíku lékařského a fenyklu. Obě tyto bylinky mají výborné zklidňující účinky, mírní pnutí citlivé pokožky a zároveň působí skvěle protizánětlivě. 

O regeneraci se také postará kyselina boritá, která má výborné antiseptické účinky. Zklidní podrážděnou pokožku i samotné oko, spolehlivě zmírní otoky i kruhy pod očima. Oční voda ulevuje od bolesti, eliminuje pnutí i nepříjemné pálení unavených očí, zároveň chrání před vznikem zánětu.

Použití: Malé množství oční vody naneste na vatový tampon a přiložte na oční víčka. Nechte působit alespoň 10 minut.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Panthenol, Foeniculum Vulgare Oil, Euphrasia Officinalis Extract, Boric Acid, Carbethopendecinii Bromidum, Limonene1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Foeniculum Vulgare Oil, Limonene

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Užití: vnější

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.