Nobilis Tilia Oční voda Euphrasia 200 ml

Nobilis Tilia Oční voda Euphrasia 200 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 200 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 144 Kč

Oční voda Euphrasia zklidňuje podrážděné začervenalé oči, eliminuje nepříjemné pnutí i pálení a napomáhá mírnit otoky v očním okolí. Obsažené rostlinné výtažky zklidňují podrážděné oči i pokožku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Oční voda Euphrasia Nobilis Tilia aktivně zklidňuje podrážděné začervenalé oči, eliminuje nepříjemné pnutí i pálení a napomáhá mírnit otoky v očním okolí. Obsažené rostlinné výtažky zklidňují podrážděné oči i pokožku a ulevují od otoků. Voda je výborným pomocníkem pro všechny, kdo tráví množství času u počítače, ale také v prašném prostředí či na prudkém slunci.

Oční voda zklidňuje podrážděné unavené oči díky obsaženým extraktům ze světlíku lékařského a fenyklu. Obě tyto bylinky mají výborné zklidňující účinky, mírní pnutí citlivé pokožky a zároveň působí skvěle protizánětlivě. 

O regeneraci se také postará kyselina boritá, která má výborné antiseptické účinky. Zklidní podrážděnou pokožku i samotné oko, spolehlivě zmírní otoky i kruhy pod očima. Oční voda ulevuje od bolesti, eliminuje pnutí i nepříjemné pálení unavených očí, zároveň chrání před vznikem zánětu.

Rychlé zklidnění

Oční voda Euphrasia od Nobilis Tilia zklidňuje samotné oči, ale zároveň působí také na křehkou pokožku očního okolí. Má silné zklidňující účinky a dokáže zmírnit jakékoliv podráždění. Je vhodná jako první pomoc při pocitu unavených očí, pálení, zarudnutí či řezání. Přináší velice rychlou úlevu a dodává očím skutečný komfort a osvěžení. 

Proti otokům i zánětu

Tato lehká voda obsahuje množství přírodních ingrediencí se zklidňujícími vlastnostmi a je zcela nedráždivá. Výtažek ze světlíku lékařského nejen, že zmírňuje podráždění a zarudnutí očí i pokožky v očním okolí, ale zároveň pomáhá bojovat proti zánětům. Spolu s výtažkem z fenyklu pak zároveň zmírňuje otoky v okolí očí a minimalizuje známky únavy či stresu.  

Úleva a osvěžení

Tuto oční vodu pak ocení každý, kdo pracuje či sportuje v náročných podmínkách, zejména pak při kontaktu se slanou či chlorovanou vodou, prachem či nadměrným množstvím slunečního záření. Je vhodná také pro ty, kdo dlouho pracují u počítače. Oční voda oči okamžitě osvěží, zmírní nepříjemné pnutí a pálení a zanechá oční okolí příjemně svěží.  

Použití: Malé množství oční vody naneste na vatový tampon a přiložte na oční víčka. Nechte působit alespoň 10 minut.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Panthenol, Foeniculum Vulgare Oil, Euphrasia Officinalis Extract, Boric Acid, Carbethopendecinii Bromidum, Limonene1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Foeniculum Vulgare Oil, Limonene

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Užití: vnější

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.