Nobilis Tilia Oční voda Euphrasia 200 ml

Nobilis Tilia Oční voda Euphrasia 200 ml

Uložit na seznam přání
Značka: Nobilis Tilia
Balení:
Uložit na seznam přání
174
Momentálně vyprodané na e-shopu

Oční voda Euphrasia zklidňuje podrážděné začervenalé oči, eliminuje nepříjemné pnutí i pálení a napomáhá mírnit otoky v očním okolí. Obsažené rostlinné výtažky zklidňují podrážděné oči i pokožku.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Oční voda Euphrasia Nobilis Tilia aktivně zklidňuje podrážděné začervenalé oči, eliminuje nepříjemné pnutí i pálení a napomáhá mírnit otoky v očním okolí. Obsažené rostlinné výtažky zklidňují podrážděné oči i pokožku a ulevují od otoků. Voda je výborným pomocníkem pro všechny, kdo tráví množství času u počítače, ale také v prašném prostředí či na prudkém slunci.

Oční voda zklidňuje podrážděné unavené oči díky obsaženým extraktům ze světlíku lékařského a fenyklu. O regeneraci se postará také kyselina boritá, která má výborné antiseptické účinky. Zklidní podrážděnou pokožku i samotné oko, spolehlivě zmírní otoky i kruhy pod očima. Oční voda ulevuje od bolesti, eliminuje pnutí i nepříjemné pálení unavených očí, zároveň chrání před vznikem zánětu.

Rychlé zklidnění

Oční voda Euphrasia od Nobilis Tilia zklidňuje samotné oči, ale zároveň působí také na křehkou pokožku očního okolí. Má silné zklidňující účinky a dokáže zmírnit jakékoliv podráždění. Je vhodná jako první pomoc při pocitu unavených očí, pálení, zarudnutí či řezání. Přináší velice rychlou úlevu a dodává očím skutečný komfort a osvěžení. 

Proti otokům i zánětu

Tato lehká voda obsahuje množství přírodních ingrediencí se zklidňujícími vlastnostmi a je zcela nedráždivá. Výtažek ze světlíku lékařského zmírňuje podráždění a zarudnutí očí i pokožky v očním okolí. Oční voda zmírňuje otoky v okolí očí a minimalizuje známky únavy či stresu.  

Úleva a osvěžení

Tuto oční vodu pak ocení každý, kdo pracuje či sportuje v náročných podmínkách, zejména pak při kontaktu se slanou či chlorovanou vodou, prachem či nadměrným množstvím slunečního záření. Je vhodná také pro ty, kdo dlouho pracují u počítače. Oční voda oči okamžitě osvěží, zmírní nepříjemné pnutí a pálení a zanechá oční okolí příjemně svěží.  

Použití: Malé množství oční vody naneste na vatový tampon a přiložte na oční víčka. Nechte působit alespoň 10 minut.

Nobilis Tilia je česká společnost, zabývající se výrobou a prodejem přírodní, aromaterapeutické a bio kosmetiky. Výrobky nesou certifikace CPK a CPK BIO a mnohé z nich jsou vhodné pro vegany.

Užití: vnější

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Aromaterapie pro těhotné

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.