Natur Amarel Odličovací tampony, square cotton pads 50 ks

Natur Amarel Odličovací tampony, square cotton pads 50 ks

Větší čtvercové odličovací tampony jsou vyrobeny z organické bavlny, která má výborné čisticí i savé schopnosti. Díky tomu jsou vhodné pro odlíčení make-upu i pravidelnou péči o citlivou pleť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Větší čtvercové odličovací tampony Natur Amarel jsou vyrobeny z organické bavlny, která má výborné čisticí i savé schopnosti. Díky tomu jsou tampony vhodné pro odlíčení make-upu i pravidelnou péči o přecitlivělou pokožku náchylnou k alergiím a podráždění i pro jemnou dětskou pleť.

Bavlna, z níž jsou odličovací tampony vyráběny, je pěstována za přísných pravidel a stejně tak pečlivé je její zpracování. Bavlna není chemicky bělena a zachovává si tak mimořádnou jemnost, savost a vysokou schopnost absorbovat nečistoty. Vzhledem ke své mimořádné jemnosti pokožku zbytečně nedráždí, jako to mají ve zvyku klasické kosmetické pomůcky, a je tak vhodná i pro tu nejcitlivější pleť dospělých i dětí.

Použití: Na vatový tampon naneste pleťové mléko či vodu a za jeho pomoci odličte a vyčistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu.

Ostatní kategorie: Vatové pomůcky, Ekodrogerie, Čištění pleti

Výrobce: Hydra Cosmetics, 5 route nationale, 68690 Moosch Francie, tel: + 33 3 89 38 16 00, http://hydra-cosmetics.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?