Auro Odmašťovač do kuchyně, sprej 500 ml

Auro Odmašťovač do kuchyně, sprej 500 ml

  • Značka: Auro
  • Balení: 500 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Power čistič spolehlivě odstraní špínu. Ideální pro čištění kuchyňských linek, sporáků a digestoří. Šetrný k materiálům, avšak důkladný! Hygienicky čisté! Odmašťuje okamžitě!Použití: Nastříkejte nezředěný přípravek na čištěný povrch. Navlhčeným hadrem nebo houbou rozetřete odmašťovač po celém povrchu. Nechte působit. Poté vezměte opět navlhčený hadr nebo houbu a vetřete do povrchu. Opláchněte důkl

Power čistič spolehlivě odstraní špínu. Ideální pro čištění kuchyňských linek, sporáků a digestoří. Šetrný k materiálům, avšak důkladný! Hygienicky čisté! Odmašťuje okamžitě!

Použití: Nastříkejte nezředěný přípravek na čištěný povrch. Navlhčeným hadrem nebo houbou rozetřete odmašťovač po celém povrchu. Nechte působit. Poté vezměte opět navlhčený hadr nebo houbu a vetřete do povrchu. Opláchněte důkladně teplou vodou.

Upozornění: Na lakované povrchy nebo dřevo používejte odmašťovač ředěný s vodou v poměru 1:10. Před použitím vždy proveďte zkoušku na nenápadném místě, abyste zjistili, zda je možné výrobek použít na ten určitý materiál.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: