Weleda Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Weleda Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Olej pro masáž bříška kojence obsahuje přírodní esenciální oleje, které mírní plynatost, nadýmání a zlepšují zažívání. Masáž bříška tak dokáže uvolnit větry a pomoci od nepříjemné bolesti bříška.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Olej pro masáž bříška kojence Weleda obsahuje přírodní esenciální oleje, které mírní plynatost, nadýmání a zlepšují zažívání. Masáž bříška tak dokáže uvolnit větry a pomoci od nepříjemné bolesti bříška.

Směs esenciálních olejů z heřmánku římského, kardamomu a majoránky jsou výbornými pomocníky při nadýmání a špatném zažívání. Obsažené účinné látky přejdou při masáži do organismu, kde ulevují od bolesti.

Mandlový olej je lehký a výživný, je tak výborným pomocníkem k ošetření pokožky těch nejmenších. Kromě zmírnění plynatosti a zlepšení zažívání se tak při masáži dostane miminku i bohaté péče o jeho pokožku.

Proti nadýmání

Olej na masáž bříška kojence od Weledy je šikovným pomocníkem, který jistě přijde k užitku. Miminka velice často trpí na nadýmání a následné bolesti bříška, proto v noci pláčou a nedokážou se uklidnit. Pravidelné masáže s tímto jemným olejíčkem pomáhají zmírnit plynatost a nadýmání, ulevují od bolesti a dopřejí vašemu děťátku klidný ničím nerušený spánek.

Uvolňující masáž

Tento masážní olej tak podporuje zdravé trávení a pomáhá od plynatosti a nadýmání. Olejíček používejte podle potřeby, klidně i několikrát denně. Esenciální oleje pomáhají uvolnit trávicí systém a podpořit jeho správnou funkci. Vaše miminko tak nebude trpět bolestmi bříška, které často provázejí kojenecký věk, kdy si dětský organismus zvyká na stravu.

Pro klidný den i spánek

Základem masážního oleje na bříško je mandlový olej, který je velice jemný a je skvělým nosičem pro esenciální oleje. Mandlový olej se snadno roztírá a nezatěžuje vaše děťátko. Zároveň má příznivý vliv na pokožku a pomáhá ji regenerovat. Esenciální oleje z kardamomu, majoránky a heřmánku římského pak uvolňují trávení a brání nadýmání. Díky tomuto olejíčku tak ulehčíte děťátku od nepříjemných bolestí.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních a aplikujte krouživými pohyby kolem bříška. Aplikujte několikrát denně.

Ostatní kategorie: Oleje pro děti a miminka

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?