Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Weleda Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Olej pro masáž bříška kojence obsahuje přírodní esenciální oleje, které mírní plynatost, nadýmání a zlepšují zažívání. Masáž bříška tak dokáže uvolnit větry a pomoci od nepříjemné bolesti bříška.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Olej pro masáž bříška kojence Weleda obsahuje přírodní esenciální oleje, které mírní plynatost, nadýmání a zlepšují zažívání. Masáž bříška tak dokáže uvolnit větry a pomoci od nepříjemné bolesti bříška.

Směs esenciálních olejů z heřmánku římského, kardamomu a majoránky jsou výbornými pomocníky při nadýmání a špatném zažívání. Obsažené účinné látky přejdou při masáži do organismu, kde ulevují od bolesti.

Mandlový olej je lehký a výživný, je tak výborným pomocníkem k ošetření pokožky těch nejmenších. Kromě zmírnění plynatosti a zlepšení zažívání se tak při masáži dostane miminku i bohaté péče o jeho pokožku.

Proti nadýmání

Olej na masáž bříška kojence od Weledy je šikovným pomocníkem, který jistě přijde k užitku. Miminka velice často trpí na nadýmání a následné bolesti bříška, proto v noci pláčou a nedokážou se uklidnit. Pravidelné masáže s tímto jemným olejíčkem pomáhají zmírnit plynatost a nadýmání, ulevují od bolesti a dopřejí vašemu děťátku klidný ničím nerušený spánek.

Uvolňující masáž

Tento masážní olej tak podporuje zdravé trávení a pomáhá od plynatosti a nadýmání. Olejíček používejte podle potřeby, klidně i několikrát denně. Esenciální oleje pomáhají uvolnit trávicí systém a podpořit jeho správnou funkci. Vaše miminko tak nebude trpět bolestmi bříška, které často provázejí kojenecký věk, kdy si dětský organismus zvyká na stravu.

Pro klidný den i spánek

Základem masážního oleje na bříško je mandlový olej, který je velice jemný a je skvělým nosičem pro esenciální oleje. Mandlový olej se snadno roztírá a nezatěžuje vaše děťátko. Zároveň má příznivý vliv na pokožku a pomáhá ji regenerovat. Esenciální oleje z kardamomu, majoránky a heřmánku římského pak uvolňují trávení a brání nadýmání. Díky tomuto olejíčku tak ulehčíte děťátku od nepříjemných bolestí.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v dlaních a aplikujte krouživými pohyby kolem bříška. Aplikujte několikrát denně.

Ostatní kategorie: Oleje pro děti a miminka

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?